4:0
- : -
FbC Plzeň

Panthers Praha - FbC Plzeň 8:2
19. Šimon Jelínek, 22. Matyáš Uher, 28. Marek Linha, 29. Marek Leiš, 31. Vojtěch Petráň, 33. Matyáš Uher, 42. Vojtěch Petráň, 45. Vojtěch Petráň - 15. Patrik Hájek, 28. Štěpán Kaas; rozhodčí: Dan Lošťák - Filip Gotschim; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Filip Vágner 21 - Petr Smazal 31; po třetinách: 0:1, 4:1, 4:0;
45:00
Střely ve 3. části: 11:5
45:00
44:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #17 Matyáš Uher (8:2).
41:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #54 Ondřej Suchánek (7:2).
40:17
Timeout Panthers Praha
40:16
Timeout FbC Plzeň
38:46
Vyloučen hráč #58 Matěj Sobek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
36:32
Vyloučen hráč #69 Dominik Novotný družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #57 Marek Leiš (6:2).
30:12
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 18:8
30:00
28:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #57 Marek Leiš bez asistence (4:2).
27:59
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #19 Štěpán Kaas, asistoval #67 Robin Papírník (3:2).
27:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Marek Linha, asistoval #42 Jáchym Hlaváč (3:1).
21:31
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #82 Vojtěch Petráň (2:1).
18:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek bez asistence (1:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:10
15:00
14:09
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Patrik Hájek, asistoval #94 Tomáš Konopík (0:1).
05:30
Vyloučen hráč #32 Vítek Vyčíchlo družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dan Lošťák a Filip Gotschim.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Filip Beran; hráči v poli: David Janovský, Patrik Hájek, Matěj Sobek, Vítek Vyčíchlo, Jan Šik