4:4
1:5
- : -

Florbal Chomutov B U21 - FBC DDM Kati Kadaň 6:10
7. Filip Samuel Dušek, 24. Michal Marek, 29. Marek Macura, 30. Martin Peksa, 30. Petr Švehla, 45. Vojtěch Bernas - 1. Marek Pokorný, 22. Dominik Šebek, 25. Lukáš Pardubský, 27. Mikuláš Kulík, 40. Dominik Mach, 41. Mikuláš Kulík, 43. Marek Pokorný, 43. Jaroslav Michálek, 49. Lukáš Pardubský, 60. Mikuláš Kulík; rozhodčí: David Scholz - Erich Kellermann; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Jiří Procházka 29 - Matěj Holeček 32; po třetinách: 1:1, 4:4, 1:5;
Komentář domácích Bocian Martin (Asistent trenéra):
Musím hráče pochválit za nasazení, pohyb a výborně odehrané dvě třetiny. Měli jsme spoustu příležitostí, bohužel stav byl pro nás pouze 5:5. Ve třetí soupeř vstřelil tři rychlé góly a tím rozhodl. Ve zbytku utkání jsme bojovali, ale na výhru to dnes už nestačilo. Díky soupeři za férové utkání a gratulujeme k výhře.
Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér):
Na míčku více soupeř, šancí měl soupeř taky habaděj, naštěstí jsme ve třetí třetině byli produktivnější a bereme důležite body. Soupeře třeba pochvalit za jeho šikovnost, stejně jako našeho brankáře. Díky moc za čistý zápas i všem pořadatelům. Hezký zbytek víkendu.
60:00
Střely ve 3. části: 12:14
60:00
59:59
Nejlepšími hráči utkání se stávají. Za tým Florbal Chomutov hráč s číslem 38 Jiří Procházka a za tým FBC DDM Kati Kadaň hráč s číslem 7 Lukáš Pardubský.
59:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #33 Dominik Šebek (6:10).
58:51
Jiří Procházka chytá samostatnou akci Mikuláše Kulíka.
57:43
Domácí se snaží využít svoji přesilovku.
56:34
Vyloučen hráč #73 Mikuláš Kulík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra na zemi.
54:51
Dominik Mach neproměnil svojí střelu,
53:05
Hezká akce domácích, kterou zblokoval hráč hostů.
50:04
Holeček chytá strřelu Bernase.
48:53
Vyloučen hráč #3 Marek Macura družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za nesportovní chování.
48:40
Procházka chyta akci hostů.
48:21
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #13 Patrick Lenke (6:9).
46:22
Domácí předvedli krásnou akci, kterou neproměnili.
44:42
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #33 Vojtěch Bernas, asistoval #42 Matyáš Rauscher (6:8).
44:41
Hosté ztrácí míček a domácí tým toho využívá a dávaj branku.
42:30
Timeout Florbal Chomutov B U21
42:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #13 Patrick Lenke (5:8).
42:07
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #75 Michal Šnábl (5:7).
40:47
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík z trestného střílení (5:6).
39:36
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #3 Dominik Mach, asistoval #21 Petr Chládek (5:5).
29:44
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #89 Petr Švehla, asistoval #33 Vojtěch Bernas (5:4).
29:44
Krásná akce kterou proměnil Petr Švehla.
29:21
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #50 Martin Peksa bez asistence (4:4).
29:20
Martin Peksa předvádí samostatnou akci, ze které dává gól.
28:50
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #3 Marek Macura z trestného střílení (3:4).
28:25
Oba týmy předvádí hezký výkon.
27:59
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov B U21 neproměnil #89 Petr Švehla.
26:32
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #7 Lukáš Pardubský (2:4).
26:32
Krásná akce hostů, která končí brankou.
26:12
Vyloučen hráč #97 Lukáš Mock družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
24:10
23:21
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #27 Michal Marek, asistoval #89 Petr Švehla (2:2).
21:48
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #33 Dominik Šebek, asistoval #7 Lukáš Pardubský (1:2).
21:47
Procházka předvedl hezký zákrok, ale dorážku už nechytá.
20:01
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:13
20:00
19:53
Vyloučen hráč #42 Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za sekání.
17:52
Procházka chytá střelu hostů.
15:40
Domácí znova předvádí hezkou souhru, ale netrefují branku.
15:20
Holeček chytá kličku domácího hráče.
14:18
Jiří Procházka dneska předvádí výborný výkon.
11:38
Po hezké souhře domácích holeček zasahuje.
09:15
Jiří Procházka chytá střelu Lukáše Pardubského.
06:12
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #22 Filip Samuel Dušek, asistoval #3 Marek Macura (1:1).
04:53
Jiří Procházka předvádí výtečné zákroky.
03:55
Hra se přelévá ze strany na stranu.
00:06
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #91 Matěj Holeček (0:1).
00:06
Hosté po vyhrané buly rychle zakončili.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Erich Kellermann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Matěj Holeček; hráči v poli: Petr Chládek, Erik Štěrba, Marek Pokorný, Lukáš Pardubský, Lukáš Mock
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov B U21: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Marek Macura, Josef Huňat, Ondřej Bejček, Martin Peksa, Filip Samuel Dušek