3:0
4:2
- : -

FBC Česká Lípa - Viking TJ Kobylisy 8:3
13. Jiří Moravík, 16. Martin Tejnor, 24. Ladislav Pekárek, 27. Jiří Moravík, 31. Ondřej Knespl, 40. Martin Tejnor, 41. Ladislav Pekárek, 42. Ondřej Knespl - 14. Marek Dostál, 32. Marek Dostál, 39. Marek Dostál; rozhodčí: Vít Žebra - Alexander McIntosh; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Vojtěch Beránek 14 - Daniel Molčan 15; po třetinách: 1:1, 3:0, 4:2;
Komentář domácích:
Zápas byl vyrovnaný a vítězství jsme urvali až zlepšenou hrou našeho týmu v poslední třetině. Vázla nám rozehra a velké problémy nám dělalo zpracování míčku. Díky soupeři za férový zápas.
Komentář hostů Havlíček Daniel (Vedoucí):
I přes naši žalostnou koncovku asi nejlepší zápas v sezoně, nasazení i tempo na 100% jak to má být, jen těch ř našich tyček je na můj vkus moc. Gratuluji Lípě a přeju ji hodně stěstí
45:00
Střely ve 3. části: 8:8
45:00
41:45
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #42 Ondřej Knespl, asistoval #78 Jiří Moravík (8:3).
40:26
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #7 Oliver Šulc (7:3).
39:50
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #26 Martin Tejnor bez asistence (6:3).
38:56
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (5:3).
31:59
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál, asistoval #16 Mark McIntosh (5:2).
30:57
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #42 Ondřej Knespl, asistoval #5 Ladislav Pekárek (5:1).
30:33
Vyloučen hráč #35 Jakub Scott družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:6
30:00
26:07
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #78 Jiří Moravík, asistoval #42 Ondřej Knespl (4:1).
24:15
Vyloučen hráč #17 Tadeáš Rychetský družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #78 Jiří Moravík (3:1).
15:43
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #26 Martin Tejnor, asistoval #42 Ondřej Knespl (2:1).
13:14
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál, asistoval #54 Jakub Holas (1:1).
12:21
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #78 Jiří Moravík, asistoval #5 Ladislav Pekárek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Žebra a Alexander McIntosh.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy: brankář: Daniel Molčan; hráči v poli: Tomáš Zahradník, Alice Jirásková, Jáchym Kymla, Marek Dostál, Tadeáš Rychetský
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Martin Tejnor, Ladislav Pekárek, Václav Drahoš, Ondřej Knespl, Jiří Moravík