2:1
2:0
- : -

Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:1
5. Matěj Čelakovský, 21. Tobiáš Petržilka, 29. Matěj Čelakovský, 38. Vít Soukup, 44. Matěj Čelakovský - 17. Jakub Čech; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Filip Trkovský; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Tomáš Týc ? - Michal Norek ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:0;
45:00
43:21
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský bez asistence (5:1).
41:51
Vyloučen hráč #14 Kryštof Klement družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
37:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #15 Vít Soukup, asistoval #92 Matěj Čelakovský (4:1).
37:28
Vyloučen hráč #20 Antonín Pražák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
29:04
Vyloučen hráč #19 Jan Fator družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:52
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský z trestného střílení (3:1).
20:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #78 Tobiáš Petržilka, asistoval #7 Jakub Lisa (2:1).
16:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #29 Jakub Čech, asistoval #67 Jakub Bernat (1:1).
15:00
15:00
12:43
Vyloučen hráč #21 Matyáš Hrdlička družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
05:04
Vyloučen hráč #24 Matyáš Hradecký družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
04:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #9 Adam Carvan (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Filip Trkovský.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Michal Norek; hráči v poli: Jakub Čech, Jakub Bernat, Antonín Pražák, Jakub Šváb, Daniel Rozsévač
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Jakub Lisa, Adam Carvan, Michal Malhocký, Matěj Čelakovský, Tobiáš Petržilka