1:0
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - Sklo Bohemia Světlá n/S 7:2
19. Barbora Soušková, 24. Klára Folková, 26. Anna Ševčíková, 27. Gabriela Vaculová, 27. Kateřina Čočková, 37. Valentýna Zerzánová, 45. Valentýna Zerzánová - 4. Barbora Vávrová, 26. Veronika Beránková; rozhodčí: Vladislav Tuček - Lukáš Minarčík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 13 - Daniela Václavková 12, Nela Machalová 11; po třetinách: 1:1, 5:1, 1:0;
Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér):
Překvapivě těžký zápas, soupeř houževnatě bránil, nám se nedařilo jejich obranu rozběhat. Po první přestávce jsme zlepšili kombinaci, začali komunikovat a s tím přišly i góly. Pro nás cenný zápas, musíme se naučit hrát i do sevřené obrany a hlavně naučit žít s tím, že nám to tam nemusí vždycky padat a je potřeba hrát trpělivě a poctivě makat. Soupeři přejeme klidnou cestu domů.
Komentář hostů Štursa David (Trenér):
Velice těžké utkání proti velmi kvalitnímu soupeři. Byli jsme si vědomi, že soupeř bude na míčku lepší. Proto jsme se snažili naši nevýhodu nahradit pohybem a důrazem. Až na slabší část v 2.třetině se nám to dařilo a za to holkám děkuji. Na těchto utkáních můžeme stavět dál. Blahopřejeme soupeři k vítězství, děkujeme mu za férový zápas i přátelské přijetí s pohoštěním.
60:00
Střely ve 3. části: 8:5
60:00
59:10
Zerzánová u mantinelu bojuje o míček všemi silami.
58:10
Řeháková do bloku.
57:18
Maderová dává krásné jesličky a prochází přes hráčku hostů.
55:04
Vaculová přestřelila bránu o tři metry, ale i přes to se u rozhodčího hlásí o míček.
54:14
Hosté jsou na útočné polovině.
53:17
Vaculová byla úplně sama před bránou, ale trefuje pouze gólmanku hostů.
52:39
Domácí jsou na míčku i v oslabení.
51:11
Vyloučen hráč #84 Šárka Zhébalová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
49:40
Souhra Řehákové, Vaculové a Hlaviznové končí nad kasou.
47:48
Domácí jsou stále na míčku.
45:37
Vaculové dneska očividně nevyhovuje povrch. Míček ji při střelách pořád sjíždí z čepele.
44:17
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #17 Veronika Mrázková (7:2).
44:17
Mrázková výborně našla Zerzánovou, která zakončuje střelou do levého horního rohu brány.
41:57
Gólmanka hostů svůj tým dneska opravdu zachraňuje.
40:36
Vaculová dostala přihrávku na backhand. Měla před sebou prázdnou bránu, ale netrefila ji.
39:23
Míček prošel až na samotnou Mrázkovou, která ale pouze promáchla a netrefila míček.
37:28
Střela Folkové končí vysoko nad bránou.
36:13
36:13
Mrázková posunula balón na Zerzánovou a ta zamířila přimo nad nohu hostující gólmanky.
35:53
Střela hostů končí v bloku.
35:24
Odražený míček letí až ke stropu haly.
33:28
Střídání brankáře. Nový brankář #93 Nela Machalová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S
32:43
Střela Vaculové končí mimo bránu.
31:40
Gólmanka hostů předvadí výbornou práci.
31:22
Vyloučen hráč #18 Eliška Šmahelová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
30:10
Domácí si hrají s míčkem za kasou hostů.
28:23
Vaculová minula míček, když se snažila vystřelit, ale míček dokázal projít až na Řehákovou, která vystřelila pouze po zemi.
27:32
Domácí tým s míčkem nikam nespěchá a vklidu rozehrává z vlastní poloviny.
26:47
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
26:47
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kateřina Čočková, asistoval #17 Veronika Mrázková (5:2).
26:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová bez asistence (4:2).
25:41
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #3 Anna Ševčíková, asistoval #49 Kateřina Čočková (3:2).
25:41
Střela Ševčíkové od mantinelu končí gólem a posílá domácí do vedení.
25:14
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #67 Veronika Beránková, asistoval #7 Alžběta Rousková (2:2).
25:14
Několikrát tečovaná střela Beránkové končí za zády gólmanky domácích.
24:50
Řeháková měla výbornou pozici ke střele, ale míček ji sjel z čepele.
23:43
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Klára Folková, asistoval #84 Šárka Zhébalová (2:1).
23:43
Neskutečná střela Folkové do levé šibenice končí gólem.
23:24
Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #5 Eva Řeháková.
23:24
Nájezd Řehákové do břevna.
22:34
Střela Zmrzlé se odrazila od břevna do masky a ven.
21:20
Domácí si přihrávají v útočném pásmu.
20:36
Vyloučen hráč #13 Marie Bartošková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:5
20:00
18:52
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Barbora Soušková, asistoval #5 Eva Řeháková (1:1).
18:52
Řeháková krásně našla Součkovou, která výbornou střelou vymetla pavučinky v bráně hostů.
17:42
Krásná souhra Mrázkové a Zerzánové nekončí gólem.
16:40
Akce hostů končí hned po překročení útočné poloviny. Domácí jsou v obraně nekompromisní.
15:44
Trestné střílení družstva Sklo Bohemia Světlá n/S neproměnil #9 Barbora Vávrová.
15:36
Nebezpečná střela domácích.
14:17
Vaculová opět promachuje v brankovišti.
13:38
Řeháková uklidnila hru a šla s míčkem na vlastní polovinu.
12:26
Další nebezpečná střela na kasu hostů, tentokrát od Mrázkové.
11:33
Nebezpečná střela Řehákové z velkého brankoviště.
10:57
Domácí opět na míčku v útočném pásu.
10:18
Domácí nenechali projít přihrávku ze zadu brány na střed.
08:50
Rychlý únik hostů končí v rohu.
07:49
Vaculová dostává skákovou nahrávku do brankoviště, ale netrefila míček.
07:17
Vaculová minula prázdnou bránu.
06:40
Střela domácích končí v bloku.
06:00
Míček nebezpečně skáče ve velkém brankovišti hostů.
05:40
Hosté si drží míček za vlastní brankou.
04:55
Hosté sice vyhrávají, ale na míčku jsou více domácí.
03:54
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Barbora Vávrová, asistoval #31 Daniela Václavková (0:1).
03:54
Hráč hostů dobře trefil dlouhý balónek a skóruje.
01:46
Přichází první střela. Pro gólmanku hostů to nebyl žádný problém a střelu chytla do rukou.
00:46
Akce domácích končí špatnou přihrávkou na čepeli hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladislav Tuček a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Daniela Václavková; hráči v poli: Alžběta Rousková, Lucie Vacková, Veronika Beránková, Daryna Bank-Bedey, Eliška Šmahelová
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Klára Hodulíková; hráči v poli: Klára Folková, Šárka Zhébalová, Sára Endlicherová, Tereza Dvořáková, Martina Maderová