1:2
2:0
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FB Hurrican Karlovy Vary 6:4
2. Matěj Kolín, 8. Adam Dvořák, 19. Jakub Kotrba, 35. Daniel Hrůza, 48. Adam Dvořák, 51. Daniel Hrůza - 14. Jan Mašát, 16. Marian Geťko, 27. Ondřej Ančinec, 35. Martin Tvrdek; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Petr Holeček; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Petr Šimák 19 - Jan Kolínek 24; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:0;
Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér):
No, žádný fofr florbal to nebyl, ale účel světí prostředky. Získali jsme tři body i přesto, že nám chybělo 6 marodů. Děkuji soupeři za zápas.
Komentář hostů Smolka Jan (Vedoucí):
Na začátku utkání nám chyběl pohyb, čehož soupeř náležitě využil. Stále jsme výsledkově chytali za kratší konec, ikdyž předvedená hra byla solidní. V průběhu utkání jsme nebyli schopni proměnit vyložené šance a indivuální chyby nás stáli zápas. Přesto bych chtěl kluky pochválit, že to nevzadli a bojovali do konce. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 10:10
60:00
59:39
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
58:06
Bezchybné oslabení domácích. Skvěle se ubránili.
56:05
Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
50:59
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #99 Marek Čáp (6:4).
50:59
Prudká střela po zemi přinesla domácím větší náskok.
49:38
Týmům se nedaří dostat míček do soupeřovi branku. Rozhodují malé chybičky.
47:39
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #92 Adam Hejný (5:4).
46:43
Domácí obklopují polovinu hostů.
44:00
Můžeme sledovat velmi vyrovnanou hru. Oba týmy se snaží změnit skóre.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:8
40:00
34:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Martin Tvrdek, asistoval #11 Michal Hůla (4:4).
34:14
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #41 Michael Šťovíček (4:3).
32:25
Domácí se výborně ubránili v oslabení.
30:23
Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování.
26:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #17 Petr Nöbauer (3:3).
26:54
Po ztrátě balonku, domácí dostávají nepříjemný gol.
24:26
Oba týmy se v soubojích snaží získat míček.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:5
20:00
18:12
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #23 Jakub Kotrba bez asistence (3:2).
18:12
Došwich skvěle využívá poslední vteřiny přesilovky ve svůj prospěch.
16:15
Vyloučen hráč #4 Martin Tvrdek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
15:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #57 Marian Geťko, asistoval #17 Petr Nöbauer (2:2).
15:23
Domácí dostávájí nepěkný gol z rozehrávky před jejich brankou.
13:40
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #17 Petr Nöbauer (2:1).
12:29
Vyloučen hráč #41 Michael Šťovíček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
10:46
Domácí čelí velkému nátlaku, kterému prozatím odolávají.
07:35
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #34 Petr Heřmánek (2:0).
05:28
Hra je zatím vyrovnaná. Hosté se snaží dorovnat rozdíl.
01:47
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #72 Matěj Kolín bez asistence (1:0).
01:47
Milevští se bleskurychle dostali na soupeřovu polovinu a skvěle zakončují.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Jan Kolínek; hráči v poli: Štěpán Maaz, Michal Hůla, Daniel Grulich, Filip Nevšímal, Martin Prokopec
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Petr Šimák; hráči v poli: Jakub Kotrba, Jakub Štván, Marek Čáp, Martin Schorník, Jan Keyzlar