0:1
2:2
- : -

Panthers Praha - SOKOLI Pardubice 4:5
9. Lukáš Vejlupek, 18. Jan Martinek, 42. Josef Nový, 55. Jaroslav Petrák - 9. František Kadavý, 14. František Kadavý, 37. Matouš Sákra, 44. Matouš Sákra, 59. Vojtěch Rusin; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 149; zásahy brankářů: Kristián Ulrych 16 - Matěj Denemark 25; po třetinách: 2:2, 0:1, 2:2;
Komentář domácích Hrma Ladislav (Trenér):
Dneska to bylo na obou stranách o tom, kdo nepromění více šancí.  Bohužel to padlo na nás a nebereme ani bod. Asi jsme si minimální bodík zasložili, ale na tlak a počet šancí se nevyhrává.
Děkujem soupeřům za napínavé utkání a divákům za podporu až do samého závěru.
Komentář hostů Štancl Ladislav (Trenér):
Dneska obrovsky cenná výhra, která byla o týmovém přístupu a nasazení po celé utkání. Soupeř byl dovednostmi i kvalitou řešení situací lepší, my jsme ale dokázali hrát dobře do obrany a závěr utkání pak ustát jak herně, tak mentálně a nenechali jsme se rozhodit vůbec ničím, toho si velmi cením. Byl to kvalitní juniorský florbal s přehlídkou neproměněných šancí a dominancí obou golmanů.
60:00
Střely ve 3. části: 13:8
60:00
58:42
Domácí jsou v šesti.
58:18
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #77 Vojtěch Rusin, asistoval #21 Jan Nezval (4:5).
58:18
V posledních dvou minutách se Pardubicím podařilo skórovat a jsou ve vedení.
58:00
Probíhají poslední 2 minuty utkání.
54:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #64 Michael Petráň (4:4).
54:09
Nádherné sólo Petráka a skóre je vyrovnáno.
53:58
Panthers se tlačí za vyrovnáním, hosté zatím odolávají.
47:15
Hosté místo prázdné brány trefili pouze tyč.
43:44
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #90 Jan Stuchlík (3:4).
42:07
Fanoušci se brobudili a ženou svůj tým dopředu.
41:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #64 Michael Petráň (3:3).
38:58
Vyloučen hráč #77 Jaroslav Petrák družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
36:39
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #74 Matyáš Mík (2:3).
36:39
Ulrych nezachytil střelu a Pardubice jsou ve vedení.
34:10
Domácí nevyužili přesilové hry.
31:59
Vyloučen hráč #98 Matouš Sákra družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hra bez hokejky.
27:02
Martinek to chtěl hrát do kuchyně, poslední tři přihrávky už byly navíc.
17:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #87 David Pech (2:2).
17:32
Martinek nachytal golmana na švestkách a srovnává.
13:00
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #35 František Kadavý, asistoval #82 Michael Smola (1:2).
13:00
Kadavý se prosazuje po dorážce v brankovišti.
08:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #91 Matouš Hrubý (1:1).
08:27
Domácí bleskově srovnávají odrazem o tyčku.
08:05
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #35 František Kadavý, asistoval #80 Matěj Denemark (0:1).
08:05
Po dlouhém výhozu golmana se hosté dostávají do vedení.
07:03
Pardubice v tlaku
05:00
Hra je vyrovnaná. Ani jeden tým se nedostává do zakončení.
02:30
Ulrych si připisuje první zákrok.
01:00
Hosté mají více ze hry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Tomáš Belej, Matouš Sákra, Jan Stuchlík, Dominik Schlappl, Matyáš Mík
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristián Ulrych; hráči v poli: Antonín Ježek, Matěj Ďurina, Josef Nový, Michael Petráň, Jaroslav Petrák