5:1
5:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Panthers Praha 17:2
1. Nikola Liberdová, 3. Vendula Podsedníková, 7. Vendula Podsedníková, 8. Nikola Liberdová, 9. Karolína Sovadinová, 10. Nikola Liberdová, 16. Vendula Podsedníková, 22. Vendula Podsedníková, 25. Tereza Smetanová, 35. Adéla Feiková, 38. Nela Martiníková, 39. Jana Horečková, 45. Tereza Matýsková, 46. Nela Martiníková, 53. Adéla Mozdřenová, 53. Blanka Gajdošová, 55. Adéla Feiková - 19. Anna Bartušková, 25. Anna Bartušková; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Barbora Plačková 9 - Kateřina Macounová 21; po třetinách: 7:1, 5:1, 5:0;
Komentář domácích Šebesta Jan (Trenér):
Zápas jednoznačný, jak výsledkově, tak herně. Děkuji holkám za přístup k zápasu a už se těšíme na zítřek, kdy nás čeká úplně jiný soupeř. Díky rodičům a divákům, že si našli cestu na Dopravku.
Komentář hostů Nováková Andrea (Asistent trenéra):
Po náročné cestě jsme prospaly první třetinu, následně jsme poté zvedly svůj výkon. Dnešní utkání bylo pro nás náročné a bylo spíše o získávání zkušeností. Děkujeme soupeři za utkání.
57:46
Grenová střílí pouze do brankářky vítkovic.
57:01
Probíhají poslední tři minuty 3.třetiny.
54:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Adéla Feiková, asistoval #96 Nela Kubalčíková (17:2).
52:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #5 Jana Horečková (16:2).
52:58
Další průnik domácích,který taky končí brankou.
52:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #78 Adéla Mozdřenová bez asistence (15:2).
52:31
Skvělý průník Mozdřenové a ještě lepsí zakončení.
51:38
Střela Panthers jen do připravené brankářky.
48:22
A zase Saffertová a pořád to není branka.
45:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Nela Martiníková, asistoval #96 Nela Kubalčíková (14:2).
45:29
Další branka vítkovic.
44:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Tereza Matýsková, asistoval #78 Adéla Mozdřenová (13:2).
44:40
Protiútok vítkovic končí brankou.
44:30
Saffertová je aktivní.Její střela končí v bloku.
42:18
Nebezpečná střela Matýskové. Brankářka Panthers si s touto nebezpečnou střelou poradila.
41:48
Skvělý průnik Mozdřenové,který byl zakončen střelou do bloku.
40:41
Nebezpečná střela Saffertové končí na hruďi domácí brankářky.
38:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková bez asistence (12:2).
38:29
Krásna střela z půlky která končí další brankou vítkovic.
37:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Nela Martiníková, asistoval #91 Adéla Feiková (11:2).
37:37
A máme tady další branku Vítkovic.
36:06
Dobešová těsně vedle.
34:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Adéla Feiková bez asistence (10:2).
34:34
Kasa cink.Je tu desátá branka Vítkovic.
32:15
Střela Pnthers mimo
30:40
Nebezpečný závar před brankou Panthers buhužel nekončí brankou.
29:40
Dobešová střílí,ale pouze do bloku.
27:50
Martiníková střílí z otočky, ale pouze do brankářky.
24:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #19 Anna Bartušková, asistoval #53 Agáta Saffertová (9:2).
24:59
Střela z půlky hřiště končí v brance vítkovic.Panthers snižují.
24:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Tereza Smetanová, asistoval #20 Nela Sikorová (9:1).
24:22
A je tu další branka vítkovic.
23:20
Velký tlak vítkovic končí bohužel faulem vítkovic.
22:18
Vitkovice tlačí chcou přidat další branky.
21:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Vendula Podsedníková, asistoval #81 Karolína Sovadinová (8:1).
21:16
Krasná akce na jeden dotek a Vítkovice vedou 8:1.
17:12
Vyloučen hráč #25 Laura Prusková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
17:11
Vítkovice půjdou do oslabení Prusková si půjde odpočinout.
15:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Vendula Podsedníková bez asistence (7:0).
09:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #25 Laura Prusková (6:0).
09:00
Vyloučen hráč #7 Karina Grenová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
08:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Karolína Sovadinová, asistoval #66 Anna Dobešová (5:0).
08:31
Dneska to budou střelecké hody 5:0.
07:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová bez asistence (4:0).
07:41
Krásná akce na jeden dotek a je to 4:0.
06:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Vendula Podsedníková, asistoval #78 Adéla Mozdřenová (3:0).
06:48
Vítkovice přichuti už vedou 3:0.
05:11
Nebezpečná standartka Panthers - vedle škoda.
05:07
Liberdová netrefuje v přesilovce prázdnou branku.
03:38
Vyloučen hráč #3 Nicola Braunová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
03:13
Nebezpečná střela Panthers ale bez branky.
02:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Vendula Podsedníková, asistoval #18 Tereza Matýsková (2:0).
01:35
Vyloučen hráč #81 Karolína Sovadinová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.