6:3
4:1
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Panthers Praha 10:5
23. Radka Niemczyková, 24. Radka Niemczyková, 28. Adéla Červenková, 31. Karolína Bínová, 37. Natálie Hurníková, 38. Natálie Hurníková, 46. Radka Niemczyková, 51. Karolína Bínová, 52. Radka Niemczyková, 54. Natálie Hurníková - 20. Kateřina Formánková, 22. Karina Grenová, 25. Klára Schmiedová, 29. Šárka Hromková, 50. Klára Schmiedová; rozhodčí: Petr Kopřiva - Tomáš Ryba; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 14 - Aneta Kašparová 21; po třetinách: 0:1, 6:3, 4:1;
Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér):
První půlka zápasu ani obraz ani zvuk. Úspěšně jsme hledali způsob, jak to soupeři usnadnit. Pro velkou část holek šlo o 25. utkání v sezóně, takže už chyběla jiskra a nedařilo se držet koncentraci a techniku. Ve druhé půlce jsme se ale dokázali nastartovat a zápas bezpečně strhli na svojí stranu. Díky soupeři, těšíme se na pauzu :)
Komentář hostů Skazko Pavel (Asistent trenéra):
musíme dneska holky pchválit, Ostrava sice silnější na balonku, ale my podali výkon na hranici našich možností a byli dlouhou dobu ve hře o body. Težký víkend se silnými soupeři nám ukázal slabé i silné stránky týmu. Děkujeme souperům, rozhodčím, divákům a třeba se tu ještě potkáme :)
60:00
Střely ve 3. části: 13:7
60:00
59:06
Hosté mají sice přesilovku, s výsledkem toho už však moc neudělají
58:47
Vyloučen hráč #44 Adéla Keberlová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
53:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Natálie Hurníková, asistoval #14 Karolína Sigmundová (10:5).
53:02
Probíhá první přesilovka domácích
52:37
Vyloučen hráč #19 Anna Bartušková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:06
Domácí teď daly dvě branky a zvyšují svůj náskok
51:03
Timeout Panthers Praha
51:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #71 Karolína Bínová (9:5).
50:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #71 Karolína Bínová, asistoval #65 Radka Niemczyková (8:5).
49:29
Schmiedová snižuje,a tak má Panthers ještě šanci něco udělat s konečným výsledkem
49:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Klára Schmiedová, asistoval #64 Eliška Tázlerová (7:5).
45:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #97 Andrea Luzarová (7:4).
30:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #71 Karolína Bínová bez asistence (4:4).
29:19
Tahle třetina je už v rychlejším tempu
28:29
Hurníková hoodně nad
28:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková, asistoval #82 Lucie Drábková (3:4).
28:04
A opět další gól
27:54
A máme vyrovnáno
27:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #12 Natálie Hurníková (3:3).
24:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Klára Schmiedová bez asistence (2:3).
23:49
Nyní máme vyrovnáno
23:48
23:33
Teď si míčekj en tak proběhnul okolo brankové čáryhostů, gólo z toho ale není
22:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková bez asistence (1:2).
22:41
A domácí se konečně trefily do branky a snižují
21:46
Naopak Grenová svou přesnou střelou zvyšujíe
21:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 Karina Grenová, asistoval #10 Kateřina Formánková (0:2).
19:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #10 Kateřina Formánková, asistoval #68 Šárka Hromková (0:1).
18:11
Zatím to vypadá, že první třetina bude bez gólu
16:19
Hosté mají opět přesilovku
16:18
Vyloučen hráč #71 Karolína Bínová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování hokejky.