5:0
3:0
- : -

FbC Hradec Králové - Snipers Třebíč B 11:0
7. Michal Martinek, 10. Adam Hušek, 13. Ondřej Erbs, 22. Ondřej Erbs, 29. Michal Martinek, 31. Ondřej Erbs, 36. Michael Souček, 37. Adam Hušek, 47. Radim Kunart, 53. Tomáš Pokorný, 54. Štěpán Heger; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 30; zásahy brankářů: David Šimeček 17 - Tomáš Rambousek 15, Roman Kedroň 15; po třetinách: 3:0, 5:0, 3:0;
Komentář domácích Černý Jakub (Trenér):
Koncentrovaným výkonem a kvalitní hrou jsme zápas zvládli a dovedli do zdárného konce. Děkuji soupeři fér utkání, přítomným divákům za podporu a v dalších utkáních navázat na vítěznou šnůru.
Komentář hostů Pařízek Josef (Trenér):
Dnes jsme zase nic moc nepřevedli. Dost mě mrzí, že hráči neplnili své pokyny a nebyly dost aktivní. Blahopřeji soupeři a děkuji za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 12:8
60:00
59:16
Neuvěřitelná šance před brankou domácích ale obránci Hradce blokují střelu, která mířila do odkryté branky.
58:01
Poslední 2 minuty zápasu a Třebíč nechává na hřišti plíce ale to jim nestačí na ukořistění gólu.
57:37
Třebíč stříli těsně vedle branky a míček končí v rohu hřiště.
56:23
Třebíč přestřeluje branku Davida Šimečka a díky tomu si drží čisté konto.
53:57
Hradec už hraje v klidnějším tempu a spíše skončí kombinační florbal s pozmněněnými lajnami.
53:08
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #92 Štěpán Heger, asistoval #12 Tomáš Pokorný (11:0).
52:07
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #12 Tomáš Pokorný, asistoval #47 Adam Hušek (10:0).
52:07
Tomáš ( Bomba ) Pokorný po krásné střele ze středu hřiště dostává svůj tým do 10 brankového vedení.
50:53
Vyloučen hráč #10 Milan Novák družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za špatné střídání.
50:53
Třebíč omylem hrál v 6 a chtěl mít také jednoho hráče navíc ale hra přerušena.
48:47
Hušek Adam se po 2 střelách nepodařilo skórovat a to měl příjmý pohled na gólmana Třebíče.
46:44
Hradec už je pouhopouhý jeden gól od dosažený hranice 10 gólů.
46:43
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #47 Adam Hušek (9:0).
45:52
Nebezpečný souboj u mantinelu, který mohl skončit i dvěma minutama.
44:01
Krásný block Hradce zabraňuje nebezpečné střele Třebíče.
41:54
Nerad na Michálka, Michálek na Erbse a Erbs trefuje Nerade dobrá kombice nekončící gólem.
40:01
Začala nám poslední třetina dnešního utkání a  už má první zákrok.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 18:5
40:00
39:04
Poslední minuta 2. třetini a Hradec se drží na útočné polovině soupeře a dohrává v klidu.
37:21
Hušek Adam se pokoušel teď 3* vystřelit ale pokaždé mu míček vyjel z čepele.
36:05
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #92 Štěpán Heger (8:0).
36:05
Opět to tu mámé skvělý přestup do útoku a krásná kombinace skončila gólem.
35:08
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček bez asistence (7:0).
35:08
Třebíč přinesla gól pro Michala Součka.
34:24
Filip Nerad ukazuje své zkušenosti a sám se dostal přes 3 hráče Třebíče a dokázal i zakončit ale bohužel mimo.
32:17
Hradec se nedopouští tatřka žádných osobních chyb a nevytváří tak pro Třebíč žádné šance.
30:27
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #87 Ondřej Erbs bez asistence (6:0).
30:27
Třebíč volá do brány druhého gólmana, který ale v zápětí obdržil gól.
28:51
A opět Hradec zvyšuje svůj náskok.
28:50
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #76 Mikuláš Ryba (5:0).
27:18
A hra se začíná přitvrzovat Třebíč si už nenechává od Hradce nic líbit.
26:23
Opět David Šimeček zabraňuje střele Třebiče.
24:58
Tomáš Pokorný se v rohu sráží s mantinelem a posílá ho k zemi.
23:49
Nepřijmená srážka dvou Třebíčských hráču na půlce ale nastěstí se nikomu nic nestalo.
21:57
Krásná střela Ondřeje Erbse našla svůj cíl a zvyšuje stav na 4:0.
21:56
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #87 Ondřej Erbs, asistoval #47 Adam Hušek (4:0).
21:37
Třebíč se dostal od útočné poloviny soupeřě ve 3 hráčích ale obranci Hradci si je namazali na chleba.
20:30
Hnedka po buly se Hradec tlačí do branky a už si dokázal vytvořit šanci.
20:01
Máme tu začátek 2. třetini a buly vyhrává tým domáchích.
17:56
Chybná rozehrávka Třebíče mohl skončit gólem ale hra je přerušena kvůli Hradeckému hráči v brankovišti.
17:12
Sada nebezpečných střel Třebiče ale brankář David Šimeček vše likviduje.
16:30
Hradec na balonku ale na své polovině a hledá možnost pro střelu.
15:15
Patrik Strejcius posouvá míček předbranku, Ondřej Erbs nechtěně odkopává míč do rohu.
14:08
Crosová přihrávka od Ondřeje Noska na úplně volného Karla Pončeho bohužel jeho střela končí mimo.
12:06
Krásní solo uník Ondřeje Erbse končí gólem.
12:05
11:45
Michal Souček nachází před brankou Tomáše ( Bombu) Pokorného, který míjí.
10:05
Hradec se snaží otevřít cestu do obrany Třebíče ale tým hostí stojí tam kde má a Hradec neví kudy kam.
09:56
Střídání brankáře. Nový brankář #27 Roman Kedroň družstva Snipers Třebíč B
09:01
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #74 Martin Cupal (2:0).
09:00
Standartní situace hostí končí nakonec rychlým brajkem Hradce a ten dává gól
08:00
Třebičský gólman si připisuje důležitý zákrok proti Michalu Součkovi
06:25
Po 20 sekundách v přesilovce tu máme gól prosadil Martínek Michal po krásné přihrávce Mikuláče Ryby
06:24
06:08
Hradec v přesilovce snad bude úspěšná
06:07
Vyloučen hráč #65 Rudolf Horák družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
05:40
Hradec rozehrává v klidu za svojí brankou a tlačí se do útoku
04:15
Třebíč má míček v rohu a snaží se si vytvořit šanci ale Hradec jim nic nedovolí
03:02
Domácí Filip Nerad se krásně dostal z rohu a přihrával na volného Rybu ale ten těsně míjí branku soupeře
01:46
Třebíč nebezpečná šance ale Šimeček chytá
00:30
Hradec si zatím drží míček na svých hokejkách a snaží se najít místo na průnik do obrany soupeřě
00:01
Úvodní buly vyhrává tým domácích
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B: brankář: Tomáš Rambousek; hráči v poli: Josef Pařízek, Lukáš Bartes, Milan Švejda, Adam Svoboda, Filip Dvořák
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Andrej Tibenský, Filip Nerad, Michal Martinek, Mikuláš Ryba, Štěpán Heger
00:00
​Dobrý podvečer vážení diváci dovolte mi vás uvítat u 10. kolo Divize D, kde proti sobě nastoupí domácí FbC Hradec Králové proti hostím Snipers Třebíč B. Přejeme vám přijemnou podívanou