2:2
- : -
FD Teplice

1. FBC DDM Děčín IV - FD Teplice 6:5
9. Matěj Macák, 12. Kryštof Loubek, 14. Petr Slánský, 29. Lukáš Plechatý, 33. Petr Slánský, 35. Petr Slánský - 7. Vojtěch Bratschaedl, 17. Tobiáš Tychler, 30. Vojtěch Bratschaedl, 34. Ondřej Duben, 41. Ondřej Duben; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Radek Dvořák ? - Zdeněk Pošík ?; po třetinách: 3:1, 1:2, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 5:8
45:00
43:53
Timeout FD Teplice
40:56
Branku družstva FD Teplice vstřelil #11 Ondřej Duben, asistoval #94 Jan Veselý (6:5).
40:21
Vyloučen hráč #96 Vojtěch Kostka družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za špatné střídání.
34:06
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #85 Petr Slánský, asistoval #77 Vojtěch Duda (6:4).
33:16
Branku družstva FD Teplice vstřelil #11 Ondřej Duben, asistoval #12 Tobiáš Tychler (5:4).
32:36
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #85 Petr Slánský, asistoval #10 Kryštof Loubek (5:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:7
30:00
29:39
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl, asistoval #7 Daniel Kocaj (4:3).
28:29
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #55 Lukáš Plechatý bez asistence (4:2).
16:06
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Tobiáš Tychler bez asistence (3:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:9
15:00
14:49
První třetina nám nabídla fantistickou holomajznu.
13:27
11:41
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #10 Kryštof Loubek, asistoval #85 Petr Slánský (2:1).
10:50
Vyloučen hráč #7 Daniel Kocaj družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:54
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #11 Matěj Macák bez asistence (1:1).
06:12
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl bez asistence (0:1).
02:45
Vyloučen hráč #73 Adam Zikmund družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za špatné střídání.
02:45
Děčín vstřelil branku, nicméně hrál v pěti. Fairplay gesto posílá Děčín do tří.
01:05
Vyloučen hráč #27 Jakub Zvěřina družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Verner a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice: brankář: Zdeněk Pošík; hráči v poli: Lukáš Miněk, Vojtěch Frolík, Tobiáš Tychler, Ondřej Duben, Jan Veselý