7:2
5:1
- : -

Florbalová akademie MB - TJ Sokol Koberovy 14:3
1. Štěpán Cvekl, 3. Aleš Tůma, 26. Štěpán Cvekl, 29. Zdeněk Vyhnánek, 30. Jan Ulman, 32. Zdeněk Vyhnánek, 33. Jan Ulman, 40. Jan Ulman, 40. Albert Vocel, 43. Aleš Tůma, 44. Jan Ulman, 45. Petr Machač, 56. Jan Ulman, 58. Petr Machač - 22. Tadeáš Hradil, 26. Jan Novotný, 49. Jakub Janoušek; rozhodčí: Jan Gross - Tomáš Cimrman; vyloučení: 1:4; využití: 4:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Šimon ? - Vojtěch Kurfiřt ?; po třetinách: 2:0, 7:2, 5:1;
Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér):
Díky parketám dnes večer občas trochu "bramboračka", praly se s tím oba týmy obdobně. Nicméně větší herní kvalita byla na naší straně a od úvodu druhé třetiny jsme si kráčeli pro až překvapivě snadné a vysoké vítězství. Díky všem účastníkům za zápas.
Komentář hostů Kovář Jan (Trenér):
Dnes jsme nepředli vůbec nic a výsledek podle toho vypadá. Můžeme se jen omluvit našim fanouškům a pogratulovat soupeři.
60:00
57:47
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #27 Vojtěch Starý (14:3).
55:16
Čtvrtá využitá přesilovka a pátý gól Ulmana znamená vedení Boleslavi 13:3.
55:15
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (13:3).
53:25
Vyloučen hráč #15 Marek Šikola družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za špatné střídání.
51:45
Stehlík šel sám na bránu, ale po blafáku do bekhendu netrefil prázdnou branku.
48:26
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #27 Jakub Janoušek, asistoval #93 Adam Buriánek (12:3).
44:08
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (12:2).
44:08
Machač po přihrávce Vyhnánka využívá přesilovku a Mladá Boleslav má náskok deseti branek.
43:40
Vyloučen hráč #15 Marek Šikola družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
43:23
42:00
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (10:2).
42:00
Druhá využitá přesilovka domácích, kteří mají na kontě již deset gólů.
40:38
Vyloučen hráč #92 Dominik Reczai družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
39:58
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #14 Albert Vocel, asistoval #45 Štěpán Cvekl (9:2).
39:22
32:59
Boleslav utíká na rozdíl 5 branek.
32:58
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #29 Petr Machač (7:2).
31:09
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #22 Jiří Krouský (6:2).
29:51
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #27 Vojtěch Starý (5:2).
28:07
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #29 Petr Machač (4:2).
27:37
Vyloučen hráč #8 Petr Frkala družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za vražení zády.
25:49
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Štěpán Cvekl, asistoval #57 Michal Stehlík (3:2).
25:49
Dnes velmi aktivní Štěpán Cvekl přidává svůj již druhý gól v utkání.
25:35
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #26 Leoš Kopáček (2:2).
22:55
Kapitán domácích Michal Macků trefuje tyč.
21:24
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #66 Tadeáš Hradil, asistoval #7 Jan Haloun (2:1).
20:25
Koberovy začínají druhou třetinu v přesilové hře, zatím avšak bez střely na bránu.
20:00
20:00
19:26
Vyloučen hráč #45 Štěpán Cvekl družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra rukou.
18:15
Hosté nedokázali využít svou první šanci v zápase.
11:24
Výborně zahraná standartka v podání Mladé Boleslavi gólem nekončí.
08:15
Cvekl v jasné šanci neproměnil.
05:05
Domácí zatím po první pětiminutovce aktivnější.
02:06
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #45 Štěpán Cvekl (2:0).
00:48
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Štěpán Cvekl, asistoval #44 Aleš Tůma (1:0).
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Gross a Tomáš Cimrman.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Vojtěch Kurfiřt; hráči v poli: Adam Buriánek, Jan Haloun, Dominik Reczai, Jan Novotný, Leoš Kopáček
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Vojtěch Šimon; hráči v poli: Vojtěch Starý, Petr Machač, Jan Ulman, Jiří Krouský, Zdeněk Vyhnánek