1:5
2:4
- : -

FBŠ Všestary - FBK Atlas Blansko 7:12
2. Miloš Macháček, 6. Jan Freiberg, 7. Pavel Hellmann, 12. Miloš Macháček, 39. Miloš Macháček, 45. Miloš Macháček, 48. Pavel Hellmann - 3. Vojtěch Fedra, 14. Jakub Fedra, 18. Vojtěch Fedra, 21. Vojtěch Fedra, 29. Dominik Pleska, 32. Dominik Pleska, 33. Vojtěch Fedra, 35. Michal Matal, 41. Dominik Janík, 48. Vojtěch Fedra, 50. Dominik Pleska, 54. Michal Matal; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 3:7; využití: 2:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 34 - David Tenora 19; po třetinách: 4:3, 1:5, 2:4;
Komentář domácích Freiberg Jan (Trenér):
Do zápasu jsem vstoupili namotivovaní a řekli si jasné úkoly. V první třetině se nám to celkem dařilo. Bohužel od druhé třetiny jsme tahali za kratší konec. Opět jsme dnes selahli v přesilovkách. Musíme si vzít z dnešního zápasu to dobré a přenést do přištích. Děkuji soupeři za zápas a přeju mu mnoho zdaru do dalších zápasů. Děkuji moc divákům za podporu. Zdravím všechny marody a přeji jim brzké uzdravení.
Komentář hostů Tenora David (Trenér):
Komentář tenéra hostí Davida Tenory: Věděli jsme, že soupeř bude kvalitní. Ze začátku utkání se nám obavy potvrdily, hrál výborně. Postupem utkání jim ale odcházely fyzické síly a my převzali otěže. Florbal nahoru, dolů. Spousta gólů. Doufám že se zápas líbil přihlížejícím divákům. Přeji soupeři hodně zdaru a doufám, že celostátní soutěž udrží. Tímto bych to ukončil a děkuji všem.
59:31
Vyloučen hráč #7 Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
59:31
Vyloučen hráč #55 Ondřej Sedlák družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
55:59
Vyloučen hráč #12 Vojtěch Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
54:08
Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
53:17
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #63 Michal Matal, asistoval #17 Lukáš Svoboda (7:12).
49:57
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Dominik Pleska bez asistence (7:11).
47:51
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #74 Miloš Macháček (7:10).
47:17
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #22 Jakub Fedra (6:10).
46:52
Vyloučen hráč #5 Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:30
Vyloučen hráč #98 Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
44:53
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #17 Jan Freiberg (6:9).
40:44
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #15 Dominik Pleska (5:9).
38:50
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #7 Pavel Hellmann (5:8).
36:55
Vyloučen hráč #63 Michal Matal družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
34:21
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #63 Michal Matal, asistoval #5 Šimon Borek (4:8).
32:52
31:25
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Dominik Pleska, asistoval #20 Daniel Žilka (4:6).
28:34
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Dominik Pleska, asistoval #51 Dominik Janík (4:5).
21:48
Hosté v plném počtu.
20:10
20:10
Tyč a gól. Blansko začalo druhou třetinu zostra.
19:48
Vyloučen hráč #32 František Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
17:47
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #6 Jan Frýdek (4:3).
17:21
Vyloučen hráč #22 Jakub Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
13:30
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra bez asistence (4:2).
13:30
Fedra oběhl branku domácích a nekompromisně zavěsil.
11:57
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #2 Jan Volenec (4:1).
11:05
Hosté v plném počtu. Střely na branku v přesilovce 0:3.
09:05
Vyloučen hráč #5 Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
06:40
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #3 Daniel Moravec (3:1).
05:51
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #17 Jan Freiberg, asistoval #74 Miloš Macháček (2:1).
05:51
Po kratším závaru před brankou hostí zakončil Freiberg z mezikruží.
02:59
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #66 Jan Charvát (1:1).
02:59
Osmá střela hostí končí v brance Všestar.
01:45
00:40
Domácí trefují tyč.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Jakub Fedra, František Fedra, Vojtěch Fedra, Jan Frýdek, Jan Charvát
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: Jan Volenec, Jan Freiberg, Štěpán Novák, Pavel Hellmann, Miloš Macháček