2:0
- : -
Sokol Rudná

Florbal Ústí B - Sokol Rudná 6:3
1. Hynek Nikolič, 4. Jindřich Grosse, 21. Hynek Nikolič, 25. David Stummer, 45. Jakub Koník, 46. Jindřich Grosse - 10. Marek Cihelka, 11. Jaroslav Janoušek, 29. Matěj Lubenský; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - David Scholz; vyloučení: 6:7 + Martin Špaček OS; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jan Hrstka 11 - Jan Křemen 10; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:0;
Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí):
Dneska bych to definoval jako noc v Roxbury, trocha komedie, trocha tanečního vystoupení, ale jinak to byla pecka. 3 inkasovaný goly to bylo naposledy tak v žácích. Díky Všem.
Komentář hostů Tuček Martin (Trenér):
Opět hromada neproměných šancích. 2. třetinu jsem se bál, že na střídačce budu sám. Hráči se zbláznili. Ve 3. třetině nepřišlo očekávané zlepšení. Pokud to takto pujde dál, budem bojovat o záchranu. Děkujem fanouškům, že nás přijeli podpořit a pořadatelské službě za skvěle připravené podmínky.
60:00
59:36
Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
58:36
Horák opět na zemi
56:08
Hostí hrají v šesti a to nevěstí nic dobrého, protože tu hráči začaly padat jako kuželky na bowling
45:46
Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování.
45:46
Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
45:46
Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná - osobní trest.
45:29
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #10 Hynek Nikolič (6:3).
44:50
Koníka životní gól
44:49
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Jakub Koník, asistoval #14 Filip Kučaba (5:3).
33:30
Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
33:30
Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost.
33:03
Jetu hra 3 na 3
33:02
Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
33:02
Vyloučen hráč #19 Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
33:02
Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování.
32:10
Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře.
32:10
Vyloučen hráč #69 Jakub Koník družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za držení.
30:25
Rudná přehrává domácí i ve čtyřech
29:21
Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře.
28:09
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #93 Matěj Lubenský, asistoval #45 Adam Pivoňka (4:3).
27:27
,,Koňasova" sólova akce na bránu
26:34
Horák byl zfaulován, ale to rozhodčí to asi neviděli
24:40
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #13 David Stummer z trestného střílení (4:2).
22:53
Grosse v neskutečný šanci, ale míjí
22:38
Naštvaní hostí drží domácí pod tlakem
20:47
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič bez asistence (3:2).
10:14
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #27 Jaroslav Janoušek, asistoval #81 Štěpán Hanzl (2:2).
10:02
,,Hory" běžel jako namydlený blesk, aby zabránil přečíslení
09:25
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #14 Marek Cihelka, asistoval #45 Adam Pivoňka (2:1).