3:0
- : -
Komentář domácích Surák Roman (Trenér):
Komentář trenéra domácích (Roman Surák)
Další ze serie ubojovaných zápasů, kdy jsme rozhodli ve třetí třetině. Bereme 3 body a to je v této chvíli důležitější, než předvedená hra. Hra do soustředěné obrany nám dělala problémy a soupeř byl nebezpečný z protiútoků....poslední dobou "standard". My se teď připravíme na další zápasy -doufejme že budou.... Soupeři bezpečný návrat domů a divákům děkuji za podporu! Fajn večer a celý víkend.
Komentář hostů Diviš Petr (Trenér):
V pátek po práci si jedeš zahrát florbal s tříhodinovou cestou do Plzně. To chceš! Nakonec z toho byl poctivý výkon z naší a zatím asi nejlepší v sezoně, byť do šancí jsme se dostávali jen z brejků. Postupem času naše aktivita uvadala a soustředili jsme se v podstatě jen na obranu. Děkujeme soupeři za mač a unii za výběr termínu.
60:00
Střely ve 3. části: 12:6
60:00
59:58
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #34 Ondřej Sihelský (7:3).
59:58
Dvě vteřiny před koncem Gorily stihly upravit výslek a přidaly ještě jednu branku na své konto.
58:12
Utkání se nám pomalu chýlí ke konci.
57:21
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #33 Michal Štejr, asistoval #46 Filip Tábořík (6:3).
57:21
Gorily odskakují do tříbrankového vedení zásluhou Štejra.
55:17
Domácí nyní kontrolují balonek na svých čepelích.
53:05
Timeout Pacovští Honzíci
53:05
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (5:3).
53:05
Rychlá standardka přinesla domácím kýžený gól.
52:25
Hostující brankář si připsal další úspěšný zákrok.
51:27
Štejr ve velké šanci minul branku.
50:40
Improvizovaná rozehráva domácích skoro přinesla gól.
49:13
Výborný blok nyní předvedl jeden z hstů. Surák střílel do prázdné branky. Skóroval by, kdyby se mu do cesty nedostala noha soupeře.
47:50
Beneš dalekonosnou střelou způsobyl zmatek před brankou.
46:17
Surá se snažil projít obranou soupeře. Obránci ho spacifikovali lehkým faulem.
44:49
Hejduk poslal hostujícího hráče za hrací plochu. Trest za to nedostal, jelikož to bylo v rámci florbalových rigulí.
43:39
Sihelský nabídl gólovou příležitost svému spoluhráči. Vojáček jí pohrdl.
43:01
Domácí dobře kombinovali na půlce soupeře. Branku jim to nepřineslo.
41:31
Máme tu lehké poranění brankáře hostů. Vypadá to však, že ho to v dalším dějství hry nijak neohrozí.
41:07
Z rozehrávky vystřelili hosté. Brankář domácích byl pozorný.
40:00
40:00
Jdeme do finále. Zápas je zatím relativně vyrovnaný, co se branek týče.
40:00
Střely ve 2. části: 9:7
40:00
39:24
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (4:3).
39:24
Stejná kombinace, stejně efektivní. Surák na Budka a byl z toho gól.
38:04
Vyloučen hráč #37 Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
38:04
Kratoška se podruhé posadil na trestnou lavici. Domácí tak mají příležitost odskočit do vedení.
36:55
Pour se pokusil o zadovku na svého spoluhráče, ta bohužel svého adresáta nenašla.
36:01
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #88 Martin Zadražil, asistoval #58 Karel Vágner (3:3).
36:01
Máme srovnáno. Hosté se dostali do protiútoku 2 na 1 a šanci zkompletovali brankou.
34:40
Pour se objevil ve veliké přiežitosti. Proti němu stál gólman hostů a střelu efektně zachytil.
33:18
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #88 Martin Zadražil z trestného střílení (3:2).
33:18
Hosté opět snižují. Trestné střílení si vzal na starost Zadražil. Svůj pokus proměnil v gól.
32:15
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #39 Jonáš Janata, asistoval #66 Marek Osvald (3:1).
32:15
Svůj druhý zásah v utkání si připsal Janata.
31:46
Pacovký brankář maskou zlikvidoval ránu Štejra.
30:53
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #37 Tomáš Krátoška, asistoval #32 František Zajíc (2:1).
30:53
Hosté snižují stav utkání. Prosadil se Kratoška. Asistenci si zapíše Zajíc.
30:24
Kratoška zblokoval Hlinovského střelu.
29:13
Sihelský se dostal do šance. Zmařil mu jí přestupek hostů.
28:42
Pacov ubránil přesilovku Goril.
27:45
Gorily zamkli svého soupeře na útočné polovině. Hezky kombinují, zatím bezúspěšně.
26:38
Vyloučen hráč #37 Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
26:38
Svou druhou přesilovou hru hrají domácí. První jim vyšla na výbornou. Jak si povedou v té druhé?
26:03
Střela hostů neudělala domácímu gôlmanovi vrásky.
24:27
Hosté si vytvořili zajímavou příležitost. Ta bohužel pro ně skončila za hřištěm.
23:35
Tábořík schoval svou střelu v chumlu hráčů. Brankář hostů má ovšem dobrý postřeh.
22:33
Hra zatím plyne příjemným tempem. Koukáme na hezký florbal.
20:40
Oba týmy zahájili druhou třetinu velmi aktivně.
18:54
Domácí využili přesilovou hru. Prosadil se Budek, nahrával mu Surák.
18:36
Vyloučen hráč #88 Martin Zadražil družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
18:36
Ke konci první části si i domácí zahrají přesilovku.
17:39
Hosté trefují tyč.
16:46
Hra se na chvíli zastavila. Hráči potřebovali vytřít povrch, aby mohli hrát dále.
16:11
Ve vlastním oslabení se do šance dostali domácí. Rychlí protiútok skončil bez branky.
15:27
Hosté už jsou postaveni v přesilovkové formaci. Plzeň se zatím brání statečně.
14:25
Vyloučen hráč #13 Kryštof Lehečka družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
14:25
První přesilovku si zahrají hosté. Proti pravidlům se provinil Lehečka.
12:03
Na hale nyní spadly mantinely. Fanoušci ale bleskurychle zasáhli a hra tak může pokračovat.
10:49
Lenárt chytil samostatný únik pacovského hráče.
10:03
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #39 Jonáš Janata, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (1:0).
10:03
První branku si připsali domácí. Prosadil se Janata.
09:06
Domácí mají zatím více šancí. Většina bohužel pro ně míří nad soupeřovu branku.
08:20
Hejdukovo zakončení opět lehce nad bránu soupeře.
07:28
Dobrý blok nyní přišel i od domácích.
07:00
Domácí dobře kombinují. Ke gólu to zatím nevedlo.
06:06
Budkova ostrá střela minula bránu.
05:15
Hosté zatím blokují většinu střel domácích.
04:32
Lehečka prošel sám půlku hřiště. Následnou přihrávku ovšem nezkompletoval.
03:40
Dva zákroky už má na kontě i brankář hostů.
02:55
Oba týmy hrají rychlý a pěkný florbal.
01:50
Svůj první zákrok si připsal domácí gólman. Střela mu nedělala žádné potíže.
00:30
Na míčku zatím domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Husák a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Adam Kršek; hráči v poli: Petr Diviš, Tomáš Krátoška, Lukáš Janura, Vítězslav Holub, Mikuláš Fořt
00:00
Line-up domácích FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Martin Lenárt; hráči v poli: Marek Osvald, Ondřej Budek, Jonáš Janata, Tomáš Pour, Ondřej Hlinovský
00:00
Začínáme. Vítejte u dnešního utkání, ve kterém se utkají Gorily Plzeň proti Pacovským Honzíkům.