4:2
1:1
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 8:5
11. Damian Jelínek, 11. František Blažek, 15. František Blažek, 17. František Blažek, 19. František Blažek, 25. Damian Jelínek, 30. Martin Vavřina, 42. Martin Vavřina - 4. Aleš Fanta, 9. Lukáš Boček, 23. Šimon Ruber, 26. Šimon Ruber, 45. Matyáš Ostrý; rozhodčí: Daniel Tichý - Vojtěch Krhovják; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Málek ? - Šimon Večeřák ?, Radim Tomšík ?; po třetinách: 3:2, 4:2, 1:1;
45:00
44:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #20 Matyáš Ostrý, asistoval #14 Adam Drga (8:5).
43:30
Vyloučen hráč #28 Vilém Bednařík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování hokejky.
43:07
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
41:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #28 Vilém Bednařík (8:4).
40:40
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
37:45
Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil #20 Matyáš Ostrý.
30:00
30:00
29:44
25:06
Teď platí rčení: co šance to gól
25:05
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #34 Šimon Ruber, asistoval #9 Aleš Fanta (6:4).
24:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #8 David Přibil (6:3).
22:16
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #34 Šimon Ruber, asistoval #46 Jeroným Škvařil (5:3).
20:40
Vyloučen hráč #20 Matyáš Ostrý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
18:47
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #24 David Sedláček (5:2).
16:13
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #81 Tomáš Světlík (4:2).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář #93 Radim Tomšík družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
15:00
15:00
14:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek bez asistence (3:2).
10:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #28 Vilém Bednařík (2:2).
10:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek bez asistence (1:2).
08:06
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #46 Jeroným Škvařil (0:2).
03:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #34 Šimon Ruber (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Tichý a Vojtěch Krhovják.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: František Blažek, David Sedláček, Martin Vavřina, Damian Jelínek, Vilém Bednařík