2:3
4:2
- : -

FBC Slavia Praha - Florbal Sokolov 10:5
7. Radek Kubala, 8. Antonín Štička, 12. Radek Kubala, 15. Vojtěch Šafář, 35. Martin Fojtík, 38. Antonín Štička, 48. Martin Fojtík, 57. Vojtěch Šafář, 57. Dan Kašovský, 58. Ondřej Otáhal - 27. Štěpán Mosler, 33. Štěpán Mosler, 40. Štěpán Mosler, 43. Jan Šafránek, 45. Jan Skopový; rozhodčí: Michal Kolář - Jan Knap; vyloučení: 5:8 + Patrik Soukup OS; využití: 2:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Tomáš Koval 22 - Ondřej Heimerle 14; po třetinách: 4:0, 2:3, 4:2;
Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér):
Dnes jsme solidně zahráli prvních 20 minut a posledních 10. Mezitím to byla docela bramboračka, ale 3 body se počítají. Děkujeme soupeřům a rozhodčím za zápas!
Komentář hostů Stejskal Jakub (Trenér):
Dvě třetiny byli jednoznačně lepší domácí hráči, to nám na body nestačilo a zaslouženě získávají tři body hráči Slavie.
57:46
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #10 Antonín Štička (10:5).
57:40
Vyloučen hráč #17 Martin Fojtík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
57:40
Vyloučen hráč #42 Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
56:56
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #8 Dan Kašovský, asistoval #26 Jakub Procházka (9:5).
56:11
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #24 Filip Bílek (8:5).
52:02
Vyloučen hráč #7 Jakub Stejskal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
50:20
Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
47:26
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #15 Jan Šimík (7:5).
46:29
Gólmani obou týmů drží své spoluhráče
44:02
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #42 Jan Skopový, asistoval #30 Jan Šafránek (6:5).
42:35
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #30 Jan Šafránek, asistoval #7 Jakub Stejskal (6:4).

39:43
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #27 Jan Hlavsa (6:3).
39:14
Vyloučen hráč #5 Ondřej Sedláček družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
38:32
Vyloučen hráč #4 Ondřej Volf družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
37:47
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #16 David Laho (6:2).
34:07
Brankář Koval našel rozběhnutého Fojtíka a ten kličkou do prázdné brány zvišuje vedení Slávie
34:06
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #83 Tomáš Koval (5:2).
32:29
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #7 Jakub Stejskal (4:2).
29:25
Vyloučen hráč #16 David Laho družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
29:03
29:03
Vyloučen hráč #8 Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
29:03
Vyloučen hráč #8 Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov - osobní trest.
29:03
Vyloučen hráč #8 Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
26:39
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler bez asistence (4:1).
22:21
Hosté jsou ve druhé třetině mnohem aktivnější a připisují si první dvě střely této hrací části

14:30
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #16 David Laho (4:0).
14:27
Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
11:03
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #15 Jan Šimík (3:0).
10:25
Vyloučen hráč #42 Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
09:52
Více ze hry má zatím Slavie. Sokolovští se jen těžko dostávají k zakončení
07:53
06:58
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #17 Martin Fojtík (1:0).
02:32
První závan před brankou hostí končí zákrokem Ondřeje Heimerle
00:01
Úvodní vhazování vyhrál Sololov
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a Jan Knap.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Jakub Stejskal, Jan Šafránek, Patrik Soukup, Štěpán Mosler, Jan Skopový
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: Michael Pitek, Jan Šimík, Martin Fojtík, Dominik Beran, Radek Kubala