6:4
4:1
- : -

Kralupy Wolves - FbC Jazzmani Žatec 12:5
13. Kristián Malík, 13. Tomáš Bohata, 22. Aleš Mazánek, 24. Daniel Štefl, 25. Jan Suk, 25. Milan Kocián, 29. Lukáš Burián, 38. Petr Husťák, 41. Milan Kocián, 43. Jakub Manek, 48. Jakub Manek, 52. Lukáš Carvan - 26. Viktor Milyan, 32. Ondřej Hanuš, 33. Jan Čermák, 37. Jan Čermák, 54. Viktor Milyan; rozhodčí: Martin Mašín - Jakub Tázler; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: David Kozel 24 - David Švátora 21, Pavel Sarič 12; po třetinách: 2:0, 6:4, 4:1;
60:00
Střely ve 3. části: 16:6
60:00
59:59
Komentář trenéra Žatce: Vánoční svátky se nám blíží a žatečtí hráči dostávají nadílku předčasně. Během těchto deseti zápasů se dostalo na všechny. Je to hezké, když soupeři nejsou hamouni a nenechávají si to jen pro sebe. V zápase jsme měli trochu smůlu a za stavu 7:4 se nám nepovedlo pár šancí a domácí tým odpovídal. Za hostující tým tentokrát patřili mezi nejlepší hráče Hrádek s Vikym. Tak zase příští týden v Kadani.
59:59
Komentář trenéra domácích: Začátek zápasu byl vyrovnaný. Bohužel jsme se přizpůsobili hře soupeře a to jsme přesně nechtěli. Je to náš celkem častý problém. V průběhu utkání jsme se snažili kontrolovat hru, což se nám dařilo až v závěru utkání. Děkujeme mladým hráčům z juniorů, kteří si zaslouží pochvalu za dnešní výkon. Šťastnou cestu domů hostujícímu týmu a děkujeme za pěkný zápas.
58:43
Vyloučen hráč #88 Jiří Pavliš družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
57:35
Vyloučen hráč #8 Tomáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:35
Žatec si zahraje ještě přesilovku. Uvidíme, zda jí ještě využijí a upraví skóre.
53:34
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #69 Viktor Milyan, asistoval #31 Aleš Kopecký (12:5).
53:34
Žatečtí teď zabojovali a snižují na 12:5.
53:27
Hráč s číslem 88 střelou přes celé hřiště zkusil ohrozit Kralupskou branku, ale Kozel má.
51:33
Žatec se snaží ještě urvat nějaký ten bodík, míček lítá tam a zpět.
51:04
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #55 Lukáš Carvan, asistoval #81 Jakub Manek (12:4).
47:48
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #30 Samuel Kretzer (11:4).
43:54
Kralupy přesilovku využili skvěle a snaží se o další parádní akce. Na míčku jsou spíše Kralupy, ale Žatec také pěkně bojuje.
42:51
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #2 Jakub Brož (10:4).
42:14
Vyloučen hráč #66 Adam Brunclík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
40:40
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #3 Milan Kocián, asistoval #29 Aleš Mazánek (9:4).
39:59
Konec druhé třetiny, hráči odcházejí na odpočinek a my jdeme vyhlašovat naši soutěž o krásné ceny:)
38:37
Žatec zabral a snížil dalším gólem na 7:4 pro Kralupy. Za minutu Kralupy vracejí útok a Husťák upravuje bez asistence na 8:4.
37:40
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #10 Kristián Malík (8:4).
36:54
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #72 Jan Čermák, asistoval #15 Ondřej Hanuš (7:4).
35:32
Malík nádherně bruslí po celém hřišti a dokonce s Husťákem předvedli moc pěkný útok.
33:46
Vyloučen hráč #26 Filip Janouch družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:10
Žatec se vrací do hry. V druhé třetině vsítili už tři góly a teď si zahrají i přesilovku. Janouch jde na 2 minuty sedět za nedovolené vrážení.
32:33
32:15
Sam dneska poprvé v divizi předvádí skvělou hru.
31:38
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #15 Ondřej Hanuš, asistoval #28 Petr Havlík (7:2).
29:44
Švátora výborně brání svoji branku. Teď měl několik velmi nebezpečných zákroků. Kralupy střílí jednu za druhou.
28:20
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Lukáš Burián, asistoval #10 Kristián Malík (7:1).
27:17
Sam Kretzer krásné 2 střely, žatecký brankař má.
25:29
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #69 Viktor Milyan, asistoval #23 Josef Burda (6:1).
25:29
První gól pro Žatec. Burda pěkně našel Milyana a ten obešel kralupského Davida Kozla. Stav utkání je 6.1 pro Kralupy.
25:09
Teď nám to tam pěkně napadalo a Kralupy vedou 6:0
24:58
24:36
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #91 Lukáš Burián (5:0).
23:34
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Daniel Štefl, asistoval #26 Filip Janouch (4:0).
21:28
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #29 Aleš Mazánek, asistoval #26 Filip Janouch (3:0).
21:28
Krásná akce Štefla, prokličkoval mezi hráči ze Žatce a dovedl balonek na půlku hostí. Mazánek využil a je z toho gól.
20:01
Máme tady druhou třetinu a na buly je připraven Malík a Miyan V.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:8
20:00
19:59
Máme tady konec první části. Stav 2:0 pro Kralupy. Vidíme se za chvíli:)
19:38
Hráč s číslem 18 v zeleném dresu, moc hezkou kličkou obešel Štefla i Manka. Bohužel se mu nepovedlo dovézt balonek až do kralupské branky.
18:10
I přesto, že Žatec se pohybuje na konci tabulky, hrají velmi pěkný zápas.
17:45
Kuba Manek hrubě na zemi. Ale jse v pořádku.
16:24
Dneska slyšíme pěkně hokejky. Snad o ní nikdo nepřijde....
15:36
Trestné střílení družstva Kralupy Wolves neproměnil #6 Petr Husťák.
13:49
Kralupy hrají přesilovku. Uvidíme, jak ji využijí. Zatím byli v šanci jen Žatečtí.
13:20
Vyloučen hráč #69 Viktor Milyan družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za blokování hokejky.
12:51
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #22 Tomáš Bohata, asistoval #26 Filip Janouch (2:0).
12:29
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #91 Lukáš Burián (1:0).
10:05
Prvních deset minut pryč, zatím žádný gól. Nějaké pěkné šance jsme již ale viděli.
08:30
Krásná šance Kociána z blízka. Ale žatecký brankař chytá.
05:30
Zápas zatím hratelně vyrovnaný. Žádný gól ještě dnes nepadl.
00:01
Vítáme vás na dnešním zápase v Kralupech nad Vltavou. Dnešním soupeřem Wolves jsou kluci ze Žatce. Přejeme hodně štěstí:)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Mašín a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec: brankář: David Švátora; hráči v poli: Aleš Kopecký, Josef Burda, David Milyan, Matěj Hrádek, Viktor Milyan
00:00
Line-up domácích Kralupy Wolves: brankář: David Kozel; hráči v poli: Jiří Horský, Jan Suk, Lukáš Burián, Kristián Malík, Petr Husťák