0:1
1:4
- : -

Asper Šumperk - TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:11
39. Matěj Šíma - 3. František Blažek, 5. Martin Vavřina, 8. František Blažek, 11. Vilém Bednařík, 14. Vilém Bednařík, 15. Dennis Šťastník, 29. František Blažek, 35. František Blažek, 36. Tomáš Světlík, 38. František Blažek, 42. Martin Vavřina; rozhodčí: Daniel Tichý - Radim Richtár; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Žák 24 - Ondřej Málek 20; po třetinách: 0:6, 0:1, 1:4;
45:00
Střely ve 3. části: 5:8
45:00
41:15
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina bez asistence (1:11).
38:11
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #99 Matěj Šíma, asistoval #38 Matyáš Valenta (1:10).
37:34
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #24 David Sedláček (0:10).
35:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #53 Damian Jelínek (0:9).
34:29
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #75 Martin Vavřina (0:8).
28:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek bez asistence (0:7).
27:50
Vyloučen hráč #24 David Sedláček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:12
15:00
14:40
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #55 Dennis Šťastník, asistoval #11 Martin Tesař (0:6).
13:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #28 Vilém Bednařík, asistoval #7 František Blažek (0:5).
10:03
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #28 Vilém Bednařík, asistoval #75 Martin Vavřina (0:4).
08:33
Vyloučen hráč #39 Adam Jílek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:20
04:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #28 Vilém Bednařík (0:2).
02:47
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Tichý a Radim Richtár.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: František Blažek, David Sedláček, Martin Vavřina, Damian Jelínek, Vilém Bednařík