1:1
4:2
- : -

PSN Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:4
36. Vojtěch Panuška, 49. Martin Pretl, 54. Marek Hozman, 56. Marek Hozman, 57. Martin Pretl - 6. Jakub Čech, 32. Vojtěch Krupička, 45. Josef Sedláček, 47. Michal Václavík; rozhodčí: Milan Baloun - Josef Monzer; vyloučení: 2:1 + Vojtěch Andrášek ČK2; využití: 1:2; diváků: 38; zásahy brankářů: Adam Draslar 24 - Viktor Hejna 37; po třetinách: 0:1, 1:1, 4:2;
Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér):
Dlouho jsme se dostávali do zápasu, ale závěr za to stál! Další důležitý krok v sezóně a teď už se jdeme připravit na další utkání. Děkujeme soupeři.
Komentář hostů Borovský Jakub (Asistent trenéra):
Odehráli jsme vyrovnané utkání, které v náš neprospěch rozhodly neproměněné šance. Děkujeme soupeři za utkání.
56:35
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Martin Pretl, asistoval #6 Michal Malhocký (5:4).
56:35
Tatran otáčí zápas ve svůj prospěch.
55:36
Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP do konce utkání.
55:36
Vojtěch Andrášek odchází do šatny za sabotáž hry!!
55:12
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
55:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #68 Vojtěch Panuška (4:4).
55:12
Dvojice Hozman, Panuška vyrovnávají stav utkání.
53:52
53:52
Hozman se konečně trefil a vymetl všechny pavučinky, které měl Hejna v levé šibenici.
51:56
Hejna je dámy a pánové opravdu BLÁZEN,který drží náskok Sparty, ani Panuška v samostatném úniku nedostal míček za jeho záda.
49:37
Rosa předvedl koupačku na mantinelu.
48:23
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Martin Pretl, asistoval #3 Tobiáš Hejda (2:4).
48:23
Pretl z dorážky snižuje náskok Sparty
46:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Michal Václavík, asistoval #36 Daniel Fišer (1:4).
46:56
Sparta využívá druhou přesilovku a odskakuje Tatranu už o tři branky.
46:37
Vyloučen hráč #6 Michal Malhocký družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
46:37
Malhocký nedokázal zkrotit svojí florbalku a tak jeho kroky míří na trestnou lavici :(
45:58
Hozman nedozál dostat míček za Hejnova záda, Hejna předvedl další famózní zákrok a stále drží Spartu.
45:41
Tak tuhle sekeru slyšela celá hala až na rozhodčí.
44:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #29 Jakub Čech (1:3).
44:07
Sedláček po třetí dorážce přidává třetí gól Sparty.
42:10
Vyloučen hráč #21 Jakub Pluhař družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:10
Pluhař moc důrazný v souboji a proto jeho kroky nyní míří na trestnou lavici.
41:04
Tatran nevyužil přesilovku.
40:01
Sparta špatně postavená na buly, balón získal Tatran.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 17:12
40:00
39:03
Vyloučen hráč #7 Adam Kos družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za držení.
38:46
Šermovaná mezi Hozmanem a Wertheimem.
35:23
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #26 Martin Krejčí (1:2).
35:23
Po krosové přihrávce se prosazuje prvním gólem domácích Panuška.
34:39
Hejda nedokázal vystřelit a sebral mu balón Andrášek, který ale v samostatném úniku nedokázal dostat balónek do branky.
32:56
Hejna je v brance jako zeď, Tatranu se zatím nedaří dostat balónek za jeho záda.
31:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #76 Lukáš Mervart (0:2).
31:07
Tatran nějak zapomněl na osamnělého Krupičku před brankou a ten po rychlém protiútoku zvyšuje skóre Sparty na 0:2.
30:38
Útok Hozman, Krejčí, Panuška mají hodně šancí, ale nedaří se vstřelit vyrovnávací branku.