4:4
5:5
1:0

FBC Štíři Č. Budějovice - FB Hurrican Karlovy Vary 13:12p
12. Matyáš Kouba, 14. Jiří Dědič, 18. Adam Severin, 22. Adam Severin, 25. Jiří Dědič, 26. Tomáš Drobiš, 29. Albert Smrž, 42. Matyáš Kouba, 45. Adam Severin, 47. Vojtěch Prokop, 57. Matyáš Kouba, 58. Vojtěch Prokop, 61. Adam Severin - 5. Jan Mašát, 5. Martin Tvrdek, 12. Martin Prokopec, 28. Ondřej Ančinec, 28. Martin Prokopec, 33. Petr Jedlička, 34. Štěpán Maaz, 43. Jan Mašát, 45. Ondřej Ančinec, 47. Filip Nevšímal, 51. Martin Tvrdek, 59. Ondřej Ančinec; rozhodčí: Jan Koten - Jiří Kučera; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Matěj Brabenec 43 - Jan Kolínek 52; po třetinách: 3:3, 4:4, 5:5, 1:0;
Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Trenér):
Za stavu 6:3 jsme si asi mysleli, že je hotovo a přestali hrát. Soupeř se toho chytil, vrátil se do zápasu a až do konce to byla tahanice o gól. Nakonec jsme byli šťastnější a bereme 2 body.
Komentář hostů Smolka Jan (Vedoucí):
V dnešním zápase jakoby neexistovaly obrany. Zápas jsme mohli rozhodnout už v první třetině, ale nechali jsme se strhnout hrou soupeře. V dalších třetinách to bylo pouze o tom, kdo promění více šancí. Dva body nás stála zbytečná chyba v prodloužení. Děkujeme soupeři za zápas.
65:00
Střely v prodloužení: 5:2
60:43
60:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #79 Matyáš Kouba (13:12).
60:43
A je rozhodnuto.Štíři po vyrovnaném zápase si berou dva body do tabulky.
58:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #17 Petr Nöbauer (12:12).
58:30
Tým hostů v 6.
57:46
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
57:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #79 Matyáš Kouba (12:11).
56:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #38 Jiří Dědič (11:11).
55:26
Vyloučen hráč #17 Petr Nöbauer družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
55:19
Štíři se snaží o vyrovnání.
50:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Martin Tvrdek, asistoval #55 Ondřej Ančinec (10:11).
49:45
Vyloučen hráč #77 Patrik Matys družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:35
Backendová střela v podání Severina,brankář vyráží.
47:14
Uhlíř hledal Smrže před bránou,ale bohužel ho nenašel.
46:42
Z florbalu se nám stává házená.
46:37
Štíři vyrovnávají stav utkání.Po pěkné kombinaci,kde se prosadil Matyáš Kouba.

46:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop bez asistence (10:10).
46:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #42 Filip Nevšímal, asistoval #7 Martin Prokopec (9:10).
44:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #13 Adam Severin bez asistence (9:9).
44:52
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #25 Michal Szappanos (8:9).
42:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #4 Martin Tvrdek (8:8).
42:23
Po trestném střílení hosté vyrovnali.
41:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba z trestného střílení (8:7).
41:51
Krásný nájezd v podání Matyáše Kouby.
41:25
Smržovu střelu chytá brankář hostů.
40:47
Oba týmy zkoušejí a ukazují svoje limity.
40:32
Prokopova střela,která skončila mimo hřiště.
39:39
Na hrací ploše probíhá utření hrací plochy.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:20
Štírské oslabení zatím 100%
36:17
V přesilové hře hostů se podařilo uniknou Adamovi Severinovi,který jel na brankáře úplně sám,ale bohužel míček se ocitl mimo branku.
35:49
Vyloučen hráč #4 Tomáš Drobiš družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:49
Utkání sleduje tady u nás v hale 20 diváků,děkujeme.
33:44
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #46 Štěpán Maaz, asistoval #93 Dominik Brtek (7:7).
33:35
Hra je vyrovnaná.
33:05
Vary stahují náskok domácích pouze o jednu branku.
32:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #51 Petr Jedlička, asistoval #42 Filip Nevšímal (7:6).
30:11
Matěj Brabenec zastavil velkou karlovarskou šanci a stav utkání se nemění.
28:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #21 Albert Smrž, asistoval #32 Karel Uhlíř (7:5).
28:57
Krásnou akci předvedla dvojice Smřž-Uhlíř,kde Štíři udávají tempo zápasu a snaží o náskok o několik branek avšak Vary jim moc prostoru nedávají.
27:50
Vary se vracejí do hry a snižují náskok Štírů pouze o branku.
27:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Martin Prokopec bez asistence (6:5).
27:10
25:30
Štíři nasadili vysoké tempo a tlačí na Vary.
25:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #4 Tomáš Drobiš, asistoval #38 Jiří Dědič (6:3).
24:39
Vyloučen hráč #10 Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
24:11
Dvě krásné branky domácích,které je dostaly do vedení.
24:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Jiří Dědič bez asistence (5:3).
21:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #29 Vojtěch Prokop (4:3).
20:01
Zahajovácí bule druhé třetiny pro tým domácích.
14:40
Mášát to zkusil zpoza brány,ale bohužel nenašel žádného svého spoluhráče.
13:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Jiří Dědič, asistoval #29 Vojtěch Prokop (2:3).
12:27
Vary si drží dvoubrankové vedení a nedovolují domácím žádné velké šance.
11:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Martin Prokopec, asistoval #21 Daniel Grulich (1:3).
11:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #13 Adam Severin (1:2).
10:11
Prokop dostal přihrávku od Kouby.Prokop předvedl pěknou otočku,ale střela letěla mimo bránu.
08:53
Dědič vystřelil na brankáře hostů,ale netrefil bránu.
06:58
Štíři se snáží dát gól,ale po všech šancích míček končí mimo bránu a nebo si ho získá soupeř.
05:52
Samostaný únik kapitána hostů,ale překonala ho konstrukce brány.
05:27
Po dvou rychlích brankách hostů si Vary hlídají vedení.
04:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Martin Tvrdek, asistoval #46 Štěpán Maaz (0:2).
04:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát, asistoval #25 Michal Szappanos (0:1).
03:52
Severin na Koubu,ale Kouba nestihl přihrávku zpracovat.
03:25
Uhlíř na Smrže,který byl ve výhodný pozici,trefil pouze brankáře.
02:31
Drobiš jel sám na brankáře hostů,ale nepodařilo se mu umístit míček za brankovou čárů hostů.Následně míček skončil za mantinely.
02:10
Dědič se pokusil ohrozit bránu hostůy,ale míček skončil mimo hřiště.
01:45
Tvrdek to zkusil na Brabence,ale střela letěla mimo bránu.
01:14
Střela na Brabence,ale střela byla zablokována obráncem domácích.
00:01
Úvodní bule pro tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koten a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Jan Kolínek; hráči v poli: Štěpán Maaz, Michal Hůla, Daniel Grulich, Filip Nevšímal, Martin Prokopec
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Matěj Brabenec; hráči v poli: Tomáš Drobiš, Adam Severin, Patrik Matys, Matyáš Kouba, Vojtěch Prokop
00:00
Dobré odpoledne,Vítám Vás u online přenosu CE ligy juniorů.V 9.kole se představí Štíři České Budějovice jako celek domácích a Hurrican Karlovy Vary jako hostující celek.Včera se Štírům povedlo zaskočit Florbal Chomutov a vybojovali 3 body do tabulky.Podáří se i dnes ukázat stejný výkon jako včera? Toť otázka s jakou taktikou dneska přijdou Štíři.Začínáme ve 13:45 hodin.