2:5
2:4
- : -

BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha UNYP 7:9
8. Jakub Kocourek, 14. Jakub Hájek, 14. Jakub Hájek, 21. Jan Slosiarik, 36. Matouš Burian, 42. Matouš Burian, 57. Ondřej Diepolt - 27. Adam Šimek, 29. Josef Sedláček, 30. Michael Wertheim, 37. Josef Sedláček, 38. Matyáš Bláha, 44. Michal Václavík, 49. Matyáš Bláha, 51. Michael Wertheim, 51. Matyáš Bláha; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Kryštof Ivan Kasha 11, Pavel Chmel 2 - Viktor Hejna 8, Michal Norek 11; po třetinách: 3:0, 2:5, 2:4;
Komentář domácích Tuček Leoš (Trenér):
Po dobrém úvodu, kdy jsme si vypracovali slibný náskok, jsme přestali plnit taktické pokyny, který jsme se řekli. Soupeř nás začal přehrávat a nám se již nepodařilo vrátit do zápasu. Opět nás zklamala produktivita střelby. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Vojta Marek (Trenér):
Hře jsme nepomohli naším vlažným výkonem v zahajovací třetině a soupeř to využil dobrou produktivitou. Od druhé třetině jsme se výrazně zlepšili v soubojovém chování a vytváření přečíslení ve hře. To nám přineslo spoustu pěkných akcí a vstřelených branek. Děkuji soupeři a fanouškům.
60:00
Střely ve 3. části: 9:6
60:00
59:58
Vyloučen hráč #49 Adam Šimek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
56:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Ondřej Diepolt, asistoval #17 Matouš Burian (7:9).
55:00
BLACK ANGELS v šesti, vidíme tak na hřišti situaci šest proti čtyřem.
54:56
Vyloučen hráč #23 Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
52:40
Šimek orazítkoval střelou tyč Chmelovy branky.
51:43
Fišerovi to moc ve Kbelích nelepí, dnes ze svých střel netrefil ani jednou branku.
50:51
Wertheim nejprve v přesilovce, následně Bláha kompletuje hattrick. Sparta se dostává do trháku.
50:50
Timeout BLACK ANGELS
50:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #12 Robin Havlina (6:9).
50:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim bez asistence (6:8).
50:00
Tlak Sparty se zvyšuje, to pramení ve výhodu přesilovky.
49:59
Vyloučen hráč #61 Ondřej Diepolt družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
48:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #29 Jakub Čech (6:7).
46:10
Třetí třetina rozhodně klidnější a není to taková divočina, jako ta druhá.
43:24
Mühlfait narýsoval ukázakovou krosovou nahrávku a skóre opět plichta.
43:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Michal Václavík, asistoval #16 Jakub Mühlfait (6:6).
41:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #10 Jakub Hájek (6:5).
39:09
Na Norka toho moc v této třetině nešlo, ale nyní předvedl skvělý zákrok pravou rukou.
37:27
36:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #16 Jakub Mühlfait (5:4).
35:51
Burian nekompromisní pumelenicí po zemi vrací dvoubrankové vedení.
35:50
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (5:3).
34:47
Vyloučen hráč #88 Vojtěch Krupička družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za držení.
29:50
Sparta přidala, proto Burian na pozici obránce.
29:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #16 Jakub Mühlfait (4:3).
28:32
Sedláček využil clony před Kashou - 2:4 z pohledu Sparty.
28:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #26 Michael Wertheim (4:2).
26:53
Koštialik chtěl rychle rozehrát, toho využil Šimek k první brance Sparty.
26:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #49 Adam Šimek bez asistence (4:1).
24:00
Blaci ubránili, trestanec Horák na hřišti. Sparta až tolik ve své výhodě neměla.
21:51
Vyloučen hráč #29 Tomáš Horák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
21:22
Na hřišti třetí dorostenecká lajna domácích s Mohelníkem.
20:30
Dorostenec Slosiarik nadvakrát překonal Hejnu, pro kterého zápas končí.
20:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #87 Jan Slosiarik, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (4:0).
20:29
Střídání brankáře. Nový brankář #35 Michal Norek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:8
20:00
19:59
Blaci si závěr třetiny pohlídaly zkušeně na balónku.
17:30
Bláha ve velké šanci. Kasha sice s problémy, ale míček chytá.
15:20
Zeman orazítkoval horní tyč Kashovy branky.
14:38
Posila Blacků Konečný předvedl pěknou individuální akci, brankou ale pro smůlu domácích neskončila.
14:00
Hájkovu střelu si nešťastně srazil jeden z obránců Sparty. Rozdíl o tři branky znamená poradu ze strany hostí.
13:59
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
13:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Jakub Hájek, asistoval #9 Jakub Kocourek (3:0).
13:29
Na Hájkovu trefu mohl odpovědět Fišer, ale z dobré pozice netrefil zařízení a míček skončil na horolezecké stěně.
13:01
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Jakub Hájek, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (2:0).
12:03
Juniorský reprezentant Hejna nyní vychytal únik Krahulce.
09:44
V dnešním utkání nevidíme v akci zatím domácí hvězdu Buriana. Naopak na straně hostí dnes nehraje vykartovaný Andrášek.
07:57
Chybu Sparty trestá duo Kostrhún a Kocourek, kteří otevírají brankový účet dnešního utkání.
07:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Jakub Kocourek, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (1:0).
06:40
BA hrají na dvě formace, zatímco Sparta na tři.
01:52
Nyní Doležal ve dvou velkých šancích. Na druhé straně Hejna také pozorný.
01:02
První zákrok si připisuje domácí reprezentant Kanady Kryštof Kasha
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Michal Václavík, Jakub Mühlfait, Daniel Fišer, Michael Wertheim, Josef Sedláček
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Kryštof Ivan Kasha; hráči v poli: Jakub Kocourek, Adam Štyler, Jakub Hájek, Štěpán Kostrhún, Jan Slosiarik