3:2
1:2
0:1

PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:8p
8. Matěj Čelakovský, 9. Martin Pretl, 13. Marek Hozman, 22. Marek Hozman, 28. Matěj Čelakovský, 38. Vojtěch Panuška, 50. Marek Hozman - 1. Jakub Dufek, 16. Jakub Dufek, 18. Marek Matoušek, 22. Viktor Chaloupka, 32. Marek Matoušek, 49. David Horký, 58. Martin Škorpa, 62. Martin Škorpa; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Tomáš Týc 21 - Josef Šedivý 25; po třetinách: 3:3, 3:2, 1:2, 0:1;
Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér):
Děkujeme soupeři za utkání a snad se do příště probereme. Takovéto zápasy bychom měli zvládat s vítězným koncem.
Komentář hostů Lupoměch Ondřej (Trenér):
Mám velkou radost, že se nám dnes podařilo shodit střeleckou deku, která nás trápila v posledních zápasech. Stejně jako včera jsme dnes ukázali skvělou bojovnost a morál, navíc dnes přidali větší množství gólů. Je vidět, že i v okleštěné sestavě jsme shopni předvést solidní výkon, za to klukům velká pochvala! Děkujeme soupeři, rozhodčím a našim skvělým fanouškům za podporu!
65:00
Střely v prodloužení: 1:2
61:10
61:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa bez asistence (7:8).
61:10
Škorpa se obtočil kolem branky a o tyčku rozhoduje dnešní utkání.
60:36
Oba týmy měli velké šance, ale oba dva golmani předvedli skvělé zákroky.
60:01
Panuška vyhrává úvodní buly prodloužení.
60:00
60:00
V základní hrací době se nerozhodlo, takže následuje prodloužení.
57:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #95 Viktor Chaloupka (7:7).
57:54
Po velké sekanici před brankou Chodov vyrovnává stav utkání.
57:54
Týc se drží za prsty, tak snad bude v pohodě.
57:18
Sihelský blokuje velkou šanci Chodova!
56:19
Malhocký dostal balónkem do hlavy, tak třeba se mu v ní i rozsvítilo.
55:38
Pospíchal vyslal dělovku od půlky.
53:20
Hejda označkoval spojnici :((
51:31
Dvojice Hozman, Panuška měli opět ve velkou šanci, kterou ale chytá golman Šedivý.
49:32
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #68 Vojtěch Panuška (7:6).
49:32
Hozman ale rychle odpovídá střelou z otočky a posílá Tatran opět do vedení,a tím i kompletuje hattrick v dnešním utkání.
48:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 David Horký bez asistence (6:6).
48:56
Přes špatně postavený blok Tatranu, Horký ze standartky prostřeluje Týce.
46:57
Malhocký zachytil na středu balón a míří do útoku.
46:34
Týc s absolutním klidem chytá protiútok Chodova.
46:08
Hozman a jeho točky za brankou.
44:00
Kún byl ve velké šanci, ale zapomněl balónek za sebou, takže z toho nic nebylo :((
43:34
Tentokrát na koberečku u rozhodčího Krejčí :(
42:48
Procházka důrazný na vlastní polovině a nepouští Chodov k velkým šancím.
41:22
Chodov hraje aktivně na půlce Tatranu a snaží se vyrovnat stav.
40:43
Pluhař svým blokem zastavuje útočnou akci Chodova.
37:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #36 Tomáš Kuchyňa (6:5).
37:27
Panuška prostřeluje dva chodovské bloky a střelou na vzdálenější tyč využívá přesilovku.
36:42
Malhocký si to nahrává s Panuškou, ale nějakou velkou šanci jsme zatím neviděli.
35:42
Vyloučen hráč #40 Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
35:39
Výborný návrat Kuchyni.
34:43
Rozhodčí si pozval na popovídání dalšího hráče Chodova.
34:23
Malá domů Chodova, Tatran nevyužil šanci.
32:48
Wilson ve velké šanci nepromněňuje.
32:17
Chodov teď hraje pouze na dlouhé vyhazované balóny. Přečíslení dva na jedna chytá Týc.
31:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #68 Martin Škorpa (5:5).
31:22
Matoušek to poslal Týcovi přesně mezi nohy a vyrovnává stav utkání.
30:03
Střelu Procházky chytá Šedivý.
29:10
Týc v brance skáče jako laňka.
27:24
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský bez asistence (5:4).
27:24
Čelakovský obral Horkého o balón a poté vyslal do branky neskutečné víko!
25:20
Rozhodčí si pozval na kobereček Horkého, takovéhle chování tady trpět asi nebude.
23:58
Čelakovský pouze do bloku Chodova :/
21:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Viktor Chaloupka bez asistence (4:4).
21:55
Neuběhla ani minuta a máme stav opět vyrovnaný. Chaloupka svou střelou využívá přesilovku.
21:22
21:22
Hozman v oslabení poslal Šedivému tzv. ,,housle" mezi nohy a posílá Tatran do vedení.
20:24
Kún obral Horkého o balónek, ale ten si ho hned vybojoval zpátky  a střílí na bránu, kde jeho střelu vykopává Týc!!!
19:59
Vyloučen hráč #26 Martin Krejčí družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
19:59
Krejčí osekal Kulhavého a Chodov si na začátku druhé třetiny zahraje přesilovku.
19:03
Dvě velké šance Tatranu chytá Šedivý.
17:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #95 Viktor Chaloupka (3:3).
17:07
Zapomenutý Matoušek uklízí do prázdné branky.
16:56
Procházka poslal za mantinel Kronovetra.
15:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek bez asistence (3:2).
15:46
Dufek svou druhou branku zamíříl na zadní a snižuje.
15:04
Horký se dostal až do gólové šance, ale nedostal balón za Týce.
13:37
Protiútok Chodova zastavuje Týc svým dobrým zákrokem.
12:22
12:22
Horký ztratil balón na půlce, kde ho zachytil Panuška a poslal ho na Hozmana, který neměl problém dostat balón do branky.
10:12
Tahle sekera od Pospíchala nebyla vůbec hezká:(
09:34
Chaloupka se za brankou Tatranu trochu proletěl.
08:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Martin Pretl, asistoval #3 Tobiáš Hejda (2:1).
08:50
Pretl z předbrankového prostoru posílá Tatran do vedení.
08:25
Kuchyňa ještě musí poštelovat mířidla.
07:24
07:24
Čelakovský obral obránce chodova o balón při rozehrávce, položil si golmana a vyrovnává stav utkání.
06:11
Šedivý si  také sáhnul poprvé na balón.
04:06
Kuchyňa rozdal spršku na mantinelu, ale branku netrefuje.
03:04
Krejčí rozbíhal útočnou akci Tatranu, ale na půlce ho odzbrojil hráč Chodova.
02:13
Chodov při útočné standartce netrefuje branku.
00:49
00:49
Dufek střelou na bližší tyč otevírá skóre dnešního utkání.
00:01
Úvodní bule pro Tatran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Adam Pospíchal, Jonáš Kulhavý, Tomáš Josefovič, Jakub Dufek, Matyáš Kronovetr
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Jakub Pluhař, Jakub Hejzlar, Vojtěch Panuška, Martin Krejčí, Marek Hozman
00:00
Dobré odpoledne vám přeji a zároveň vás vítám u 9. kola CE Soutěže juniorů, ve kterém se utká domácí PSN Tatran Střešovice proti dlouhodobému rivalu z Jižního Města FAT PIPE Florbal Chodov.