3:5
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice 9:15
8. Daniel Sedláček, 9. Lukáš Dolejš, 13. Jakub Horník, 17. Adam Zoubek, 32. Matěj Hájek, 37. Filip Kapitán, 47. Lukáš Dolejš, 49. Jakub Horník, 54. Jakub Horník - 1. Tomáš Abík, 4. Tomáš Abík, 6. Lukáš Fukala, 18. Filip Novotný, 20. Tomáš Janek, 23. Nikolas Vizváry, 31. Tomáš Abík, 36. Tomáš Janek, 36. Jan Slaběňák, 38. Adam Palčinský, 49. Martin Ostárek, 53. Tomáš Řihák, 56. Adam Palčinský, 57. Ondřej Svoboda, 59. Ondřej Jankovský; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 5 + Filip Kapitán OS:6; využití: 0:1; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 26 - Michael Chalupecký 29; po třetinách: 4:5, 2:5, 3:5;
60:00
Komentář trenéra domácích (Petr Salát): Místy dobrý zápas a místy špatný, udělali jsme individuální chyby, a nedařila se nám přesilovka a to vůbec, měli jsme ale spoustu dobrých momentů. Zbytek nebudu komentovat.
60:00
Komentář trenéra hostů Jaromíra Veselého:
Komentář k utkání, které si snad komentář nezaslouží. Regulérně největší hnus co jsme zatím absolvovali. Příliš emocí, únavy, neklidu na všech stranách.
Hra asi odpovídala současným možnostem. Program soutěže a celkové podmínky jsou opravdovou zkouškou síly týmu i jednotlivců.
Potrénovat oslabení nebyl původní záměr, ale aspoň něco z toho máme. Vyloučení jsou bohužel na rákosku, ale i to se stává. jedeme domů
58:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #71 Adam Palčinský (9:15).
57:25
Vyloučen hráč #16 Viktor Karásek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
56:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #63 Ondřej Svoboda, asistoval #71 Adam Palčinský (9:14).
55:53
Vyloučen hráč #80 Filip Novotný družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
55:53
Sedláčkova přihrávka měla oči
55:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #30 Ondřej Jankovský (9:13).
53:53
53:53
Timeout Liberec
53:28
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #92 Martin Kašínský (9:12).
52:54
Hra je hodně vyrovnaná
52:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Tomáš Řihák, asistoval #7 Lukáš Fukala (8:12).
50:03
Dobrá střela Sázavského
49:17
Kapitán se vrací do hry
48:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #29 Tomáš Urban (8:11).
48:40
Hezká kombinace Urbana a Horníka a je to 8:11
48:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Martin Ostárek, asistoval #79 Jakub Galia (7:11).
47:55
Liberec tlačí
46:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #12 Jonáš Rais (7:10).
42:15
Vyloučen hráč #71 Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
41:45
Liberec přežívá hru 4v5
41:00
Vyloučen hráč #92 Martin Kašínský družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
37:17
Vyloučen hráč #80 Daniel Sedláček družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
37:17
Vyloučen hráč #5 Filip Kapitán družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
37:17
Vyloučen hráč #5 Filip Kapitán družstva FBC Liberec - osobní trest.
37:17
Liberec ve čtyřech
37:09
Vyloučen hráč #81 Martin Ostárek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
36:30
Jediné místo v braně a Kapitán dává gol
36:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #69 Jakub Horník (6:9).
36:01
Sledujeme dobrý florbal z obou stran
35:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #9 Tomáš Řihák (5:9).
35:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #37 Tomáš Janek, asistoval #79 Jakub Galia (5:8).
31:27
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #2 Matěj Hájek, asistoval #29 Tomáš Urban (5:7).
30:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #45 Tomáš Abík, asistoval #37 Tomáš Janek (4:7).
24:56
Vyloučen hráč #20 Štěpán Sázavský družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
24:26
Liberec se dostavá z presu a mají z toho dobré šance
22:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Nikolas Vizváry, asistoval #71 Adam Palčinský (4:6).
22:59
Do breaku se dostal Nikolas Vizváry a trefuje se na 6:4
22:13
Výborný zakrok Futschika
21:15
Vyloučen hráč #37 Tomáš Janek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
17:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #80 Filip Novotný bez asistence (4:4).
16:19
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Adam Zoubek, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (4:3).
15:26
Skvělá kombinace Liberce
14:22
Výhoda Vítkovic je u konce
12:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #19 Tomáš Čermák (3:3).
12:22
Vyloučen hráč #92 Martin Kašínský družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.