2:5
1:2
- : -

Florbalová akademie MB - Bulldogs Brno 4:8
7. Karolína Janatková, 23. Karolína Janatková, 36. Marie Jirková, 45. Karolína Janatková - 2. Veronika Machálková, 21. Markéta Vlčková, 22. Veronika Machálková, 23. Veronika Stuchlíková, 24. Veronika Machálková, 36. Anna Machálková, 41. Anna Machálková, 59. Karolína Vaněčková; rozhodčí: David Raffay - František Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Klára Šimonová ? - Jana Prátová ?; po třetinách: 1:1, 2:5, 1:2;
Komentář domácích Kovačík Jan (Trenér):
Oproti včerejšímu utkání, to byl zápas plný nepřesností a přerušeních. Nepovedlo se nám držet se soupeřem výsledkový krok, za což mohlo několik neproměněných šancí a našich individuálních chyb. Děkuji soupeři za hezké utkání.
60:00
58:39
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Karolína Vaněčková, asistoval #9 Markéta Vlčková (4:8).
45:56
Vyloučen hráč #6 Marie Jirková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
44:49
Vyloučen hráč #64 Liliana Bolfová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:32
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #12 Karolína Janatková bez asistence (4:7).
40:21
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #28 Anna Machálková, asistoval #9 Markéta Vlčková (3:7).
40:00
40:00
35:40
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková bez asistence (3:6).
35:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #28 Anna Machálková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (2:6).
23:36
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková bez asistence (2:5).
22:59
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #73 Adéla Mikšlová (2:4).
22:24
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #12 Karolína Janatková, asistoval #66 Lucie Mrázová (2:3).
21:08
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (1:3).
20:12
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #9 Markéta Vlčková, asistoval #74 Kristýna Černá (1:2).
20:00
20:00
06:30
01:03
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Raffay a František Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jana Prátová; hráči v poli: Tereza Pešková, Kristýna Černá, Kristýna Veselá, Liliana Bolfová, Anna Machálková
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Klára Šimonová; hráči v poli: Marie Jirková, Michaela Bauerová, Kateřina Skřivánková, Lucie Zavadilová, Ema Mlatečková