2:3
3:1
- : -

FbŠ Bohemians - FBŠ SLAVIA Plzeň 9:5
14. Denisa Hebíková, 16. Anežka Smočková, 16. Veronika Mandíková, 17. Anežka Matoušková, 26. Denisa Hebíková, 37. Nela Kočvarová, 52. Lidija Luklynska, 55. Pavlína Soukupová, 55. Zuzana Tuncelová - 7. Kristýna Krutinová, 21. Nela Peteříková, 22. Sára Bobková, 34. Victoria Binědová, 57. Kamila Kaslová; rozhodčí: Kristýna Stuchlíková - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Anita Vlachová 12 - Kristýna Votýpková 24; po třetinách: 4:1, 2:3, 3:1;
Komentář domácích Cabejšek Daniel (Asistent trenéra):
V dnešním zápase se projevila únava ze včerejšího utkání a tudíž bylo z naší strany menší tempo a menší koncentrace. Ale i tak dnes bereme 3 body a za to jsme rádi. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů:
Jsem rád, že se nám probudili šamani. Hned to na naší hře od začátku bylo znát. Byť je skóre pro nás nepříznivé, musím dnes holky pochválit. Od nás velmi bojovný výkon. Věřím, že na něj navážeme i příště. Děkuji soupeři.
60:00
Střely ve 3. části: 13:8
60:00
59:11
Bohemians je na rozehrávce, proto brankářka Kriastýna Votýpková stojí ve své brance a čeká až se její spoluhráčky ujmou míčku, aby se mohla běžet na střídačku vyměnit za další hráčku do pole
58:03
Anežka Smočková to zkouší z dálky, branku přestřeluje
56:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #76 Martina Špetová (9:5).
56:47
Nyní již jsou hráčky Plzně úspěšné a Kaslová Kamila skóruje
54:39
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #27 Zuzana Tuncelová, asistoval #91 Lidija Luklynska (9:4).
54:39
Hra v 6 se hráčkám Slavie nevyplatila, Zuzka Tuncelová rozvlnila síť prázdné branky
54:23
Tým Plzně začíná hrát bez brankáře a snaží se snížit stav utkání hrou v 6
54:08
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
54:08
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová bez asistence (8:4).
54:08
Pavlína Soukupová tentokrát pod břevno a tým Plzně si bere oddechový čas pro poradu jak zvrátit stav utkání
53:45
Nastřelené břevno od Pavlíny Soukupové
52:33
Trojice Čížková, Kaslová, Peteříková z Plzně nám nyní ukázala krásnou akci jak si přihrávat, postupně se blížit až ke svatyni protihráček a přitom neztratit míček, akorát zakončení tomu chybělo
51:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #48 Anežka Smočková (7:4).
50:02
Sportovní chování hráček týmu Slavie Plzeň si vysloužil potlesk diváků a hráček
49:44
Lucie Klepalová dostala ukázkovou přihrávku od Terezy Spoustové, další minela je na světě
48:53
Skóre se nemění, nic světoborného se na hřišti během přesilovky neodehrálo
46:53
Vyloučen hráč #76 Martina Špetová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za držení.
46:53
Hráčky týmu Bohemians budou mít opět na hřišti početní převahu, uvidíme co vymyslí
44:56
Na tuhle přihrávku byla Natálie Šindelářová krátká, delší ruce a rychlejší nohy Báry Šimůnkové pomohl dostat míček v obranné polovině pod kontrolu
44:09
Lorencová Daniela je čistě zastavena Nelou Kočvarovou
43:11
Veronika Mandíková z otočky přihrává na střed Báře Šimůnkové, která střílí těsně nad
42:54
Peteříková Nela nastřeluje pouze brankářku Bohemky Anitu Vlachovou
41:57
Právě naběhnuvší Kristýna Binědová z trestné lavice se dostává ihned k míčku, ale obrana Bohemians jí nedovoluje vystřelit
40:43
Zuzka Tuncelová zachytila míček, přihrává Pavlíně Soukupové, ta však míjí branku
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:5
40:00
39:57
Vyloučen hráč #79 Victoria Binědová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
39:57
Několik vteřin drží rozhodčí ruku nad hlavou, Bohemians bude hrát přesilovou hru, zatím pořád má míček pod kontrolou, až 3 vteřiny před koncem ho ztrácí a tak rozhodčí posílají na trestnou lavici Victorii Binědovou
38:44
Matoušková Anežka zabránila další střele Bohemians z čepele Denisy Hebíkové - tohle asi bolelo
38:05
Čížková Michaela stíhá Lucii Čermákovou skoro přes celé hřiště, tak kdo z toho vyjde jako vítěz?
36:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #19 Nela Kočvarová bez asistence (6:4).
36:11
Teď nám ukázala Nela Kočvarová jak jí to krásně střílí a stav je 6:4 pro Bohemians
35:14
Rozhodčí ukazují vysokou hůl Nely Peteříkové a rozehrávat od své branky budou Bohemačky
34:55
Lída Luklynská v rychlém protiútoku je zneškodněna Kamilou Kaslovou
33:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová bez asistence (5:4).
33:06
Gól Victorie Binědové znamená, že Tereza Spoustvá může již opustit trestnou lavici a od této doby budou týmy hrát zas v plném počtu
32:34
Vyloučen hráč #34 Tereza Spoustová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
32:34
Ruka nad hlavou rozhodčích svědčí o 1.vyloučení tohoto zápasu - na trestnou lavici půjde Tereza Spoustová
30:05
Kňourová Jana obrala o míček Zuzku Tuncelovou, té stačila ale jen jedna otočka a už je opět na její čepeli
28:11
Lucie Čermákovoá si u mantinelu vede zkušeně, nenechá se obrat o děrovanou kuličku
27:43
Sára Bobková a Natálie Šindelářová si daly špatné signály na přihrávku a o míček přichází
26:01
Lucie Seifertová dává dlouho přihrávku na Terezu Spoustovou, ta tvrdě střílí, rána zazní, ale pouze o mantinel, jde těsně vedle tyče
25:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #6 Denisa Hebíková bez asistence (5:3).
25:06
Úplně stejná situace jako v 1. třetině - Denisa Hebíková se ujímá míčku, střílí a stav je v okamžiku o 1 gól vyšší na straně Bohemky
25:00
Binědová Victoria se dostala do šance srovnat, ale i na této straně se branka přestřeluje
24:34
Zuzana Tuncelová obrala o míček Kamilu Kaslovou, nastřeluje pouze boční síť plzeňské branky
23:01
Bára Šimůnková přihrává na volnou Lídu Luklynskou - ta však přestřeluje
21:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #2 Sára Bobková, asistoval #95 Daniela Lorencová (4:3).
21:12
Plzeň to na úvod druhé třetiny rozjela a už jim stačí pouhý 1 gól, aby bylo vyrovnáno - skóruje Sára Bobková
20:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #91 Nela Peteříková, asistoval #36 Michaela Čížková (4:2).
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrává Pavlína Soukupová, avšak po té o míček tým FbŠ Bohemians přichází
16:02
Vlastní branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #82 Anežka Matoušková (4:1).
16:02
Bára Šimůnková je osekávána, cinkot hokejek zní halou, a tak rozhodčí pískají a nechávají rozehrát Bohemku
15:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Veronika Mandíková, asistoval #6 Denisa Hebíková (3:1).
15:48
Jen 23 vteřin dělí od 2. a 3.branky Bohemians, nejdříve skóruje Anežka Smočková bez asistence a pak Veronika Mandíková s pomocí Denisy Hebíkové
15:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #48 Anežka Smočková bez asistence (2:1).
14:12
Binědová Victorie nyní zachránila svou brankářku, ve velmi nepřehledné situaci před svou brankou dokázala míček vyhodit do bezpečné vzdálenosti
13:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #6 Denisa Hebíková bez asistence (1:1).
13:10
Denisa Hebíková vypíchla míček protihráčce, prošla půl hřiště a velmi krásně zakončila, skóre je srovnáno
11:11
Špetová Martina se vymanila ze sevření Marie Čápové a zkouší přejít do útoku
09:19
Lucce Klepalové rovnou z čepele bere do svých dlaní míček Kristýna Votýpková a neumožňuje jí ani vystřelit
08:11
Nepřesnou přihrávku hráčky Markové zachytla Lída Luklynská a snaží se přihrát Tereze Spoustové, která míček zastavuje až za úrovní tyče branky Plzně
07:43
Bobková Sára jde sama na branku, ale netrefuje
06:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #15 Kristýna Krutinová, asistoval #79 Victoria Binědová (0:1).
06:06
Odražený míček od brankářky Bohemians plzeňská Krutinová Kristýna na první dobrou zasouvá za záda Anity Vlachové
04:05
Anežka Smočková bojuje u mantinelu za brankou Plzně o míček s Andreou Markovou,tentokrát je hráčka v zelenobílém úspěšnější
03:13
Nela Kočvarová po přihrávce od Veroniky Mandíkové střílí, ale ránu schytla Martina Špetová přímo do stehna
02:01
Lída Luklynská minula míček, nicméně dostal se zpět do bohemáckého držení a tentokrát se snaží zakončit Pavlína Soukupová
01:02
Štěpánka Kubánková přihrává podél mantinelu na Zuzanu Tuncelovou, která přihrávku zpracovává a připravuje se na střelu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kristýna Stuchlíková a Jindřich Kratochvíl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kristýna Votýpková; hráči v poli: Victoria Binědová, Kamila Kaslová, Michaela Čížková, Nela Peteříková, Andrea Marková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Anita Vlachová; hráči v poli: Bára Šimůnková, Veronika Mandíková, Lucie Seifertová, Pavlína Soukupová, Denisa Hebíková
00:00
Dobrý den, vítáme Vás v hale Bublina na pražské Pankráci kde budeme svědky zápasu mezi FbŠ Bohemians a FBŠ Slavia Plzeň