3:2
1:1
- : -

Wizards SO Praha 10 - emro SK Jihlava 5:3
15. Patrik Vachata, 25. Matyáš Horák, 28. Patrik Vachata, 30. Patrik Vachata, 44. Matěj Bednář - 21. Viktor Cakl, 25. Patrik Bratršovský, 37. Hynek Jirků; rozhodčí: Marek Stojanović - Jaroslav Váňa; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Adam Bednář 13 - Šimon Kružík 17; po třetinách: 1:0, 3:2, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 4:5
45:00
44:53
Vyloučen hráč #6 Patrik Bratršovský družstva emro SK Jihlava na 2 minuty za hrubost.
43:27
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #18 Matěj Bednář, asistoval #22 Jáchym Holý (5:3).
42:38
Timeout Wizards SO Praha 10
42:38
Vyloučen hráč #50 Pavel Vencovský družstva emro SK Jihlava na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:20
Diagonála bednář Bednář bohužel nevyšla.
40:40
Goepfert držel balónek dlouho za Jihlavskou bránou.
39:11
Vyloučen hráč #18 Matěj Bednář družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
37:01
Jihlava teď drtí Wizards v soubojích a v rychlosti.
36:32
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #88 Hynek Jirků, asistoval #99 Ondřej Chovanec (4:3).
33:43
Přesilovka Wizards nemastná a neslaná.
32:08
Vyloučen hráč #39 Matěj Zatočil družstva emro SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
30:29
Velký tlak Jihlavy ze začátku 3. třetiny.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:6
30:00
29:08
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #12 Vojtěch Stádník (4:2).
29:08
Paťaaaa hattrick hero! Znovu z půlky. Útočníci z Wizards by se měli zamyslet.
27:08
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata bez asistence (3:2).
27:08
Paťaaaa Vachataaa našel míček u půlky a nedal šanci brankářovi Jihlavy.
25:32
Wizárdům gólový náskok nevydržel. Z nedůrazu dostávají druhou branku.
24:36
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #6 Patrik Bratršovský, asistoval #39 Matěj Zatočil (2:2).
24:19
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #25 Matyáš Horák, asistoval #18 Matěj Bednář (2:1).
24:19
Horák trefuje bránu a hned gól. Jak krásné to je!
22:55
Horák znovu nad.
22:00
Brankář Bednář teď drží svůj tým co to jen jde.
20:40
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #52 Viktor Cakl, asistoval #39 Matěj Zatočil (1:1).
20:06
Wizards tlačí, ale nevyužívají své šance.
19:02
Horák v další obrovské příležitosti přestřeluje bránu. Tento zápas to zatím Wizards vůbec nestřílí.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:5
15:00
14:09
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata, asistoval #68 Jakub Fořt (1:0).
13:50
Zdratovníkovi MUDr. Peroutkovi trvalo přesně 12,5 minuty dojít na střídačku a ošetřit menší zranění. Jsme rádi, že ho máme.
10:50
Bednář teď nevyužil velkou šanci sám před bránou.
08:08
Taky se tu ozývá z tribun známým hlasem "Jďete do zakončení šapa".
06:32
Zdravotník MUDr. Hynek Peroutek se tu chvástá, že nemusel ještě zasahovat. Uvidíme, kdo pomůže jemu jestli to ještě jednou řekne.
06:17
Goepfert tyč!
05:34
Stádník teď zahrál stylem baseball míček u svých prsou. Standartku však Wizards ubránili.
04:19
Hráči Jihlavy teď nedali 100% šanci do prázdné brány.
00:20
Další zápas slibuje útočné drama. Doufejme, že naplní všechna očekávání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Stojanović a Jaroslav Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů emro SK Jihlava: brankář: Šimon Kružík; hráči v poli: Viktor Cakl, Hynek Jirků, Matěj Voslář, Milan Svoboda, Marek Formáček
00:00
Line-up domácích Wizards SO Praha 10: brankář: Adam Bednář; hráči v poli: Tadeáš Zeiner, Marek Sedliský, Matyáš Horák, Matěj Bednář, Šimon Hlaváček