2:0
2:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 5:2
10. Matyáš Křivský, 19. Vojtěch Basík, 27. Vojtěch Fišer, 32. Vojtěch Basík, 36. Vojtěch Basík - 14. Adam Dvořák, 36. Jaroslav Mrázek; rozhodčí: Jaroslav Váňa - Marek Stojanović; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Vitoň 13 - Matěj Habart 17; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:1;
45:00
Střely ve 3. části: 8:4
45:00
40:38
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
35:50
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #77 Jaroslav Mrázek, asistoval #45 Martin Schorník (5:2).
35:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík bez asistence (5:1).
33:38
Vyloučen hráč #23 Matyáš Cuřín družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
31:17
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:6
30:00
28:12
Vyloučen hráč #17 Matyáš Cajthaml družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
26:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #58 Vojtěch Basík (3:1).
18:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #7 Matyáš Křivský (2:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:5
15:00
13:54
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #45 Martin Schorník (1:1).
09:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #7 Matyáš Křivský, asistoval #78 Vojtěch Fišer (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Váňa a Marek Stojanović.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Matěj Habart; hráči v poli: Eduard Chalupa, Adam Dvořák, Štěpán Heřmánek, Petr Heřmánek, Matěj Duba