3:0
3:5
- : -

Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary 6:5
21. Matěj Dolejší, 22. Tomáš Podubecký, 25. Matěj Berthold, 34. Vít Sobek, 34. Matěj Dolejší, 36. Vít Kraj - 34. David Pudil, 35. Rudolf Voják, 35. Petr Koco, 36. David Pudil, 37. Rudolf Voják; rozhodčí: Matěj Novák - Jaroslav Němeček; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Rostislav Votoček 13 - Marek Matějka 15; po třetinách: 0:0, 3:0, 3:5;
Komentář hostů Moravec Filip (Trenér):
Dvě třetiny se nám nedařilo dostat do zápasu, hlavně v útočné fázi jsme se špatně rozhodovali a lacině přicházeli o míček. Ve třetí třetině jsme naši hru zlepšili a dostali se na dostřel, bohužel to na body nestačilo. Děkuji soupeři za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 10:11
45:00
43:35
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
36:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #6 Martin Heřman (6:5).
35:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #38 David Pudil, asistoval #6 Martin Heřman (6:4).
35:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #75 Vít Kraj, asistoval #11 Vašek Kordulík (6:3).
34:52
Timeout Florbal Chomutov
34:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Petr Koco, asistoval #87 Jakub Hofman (5:3).
34:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #38 David Pudil (5:2).
33:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #98 Petr Kříž (5:1).
33:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #38 David Pudil, asistoval #14 Jakub Rolenc (4:1).
33:37
Vyloučen hráč #53 David Troller družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
33:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #7 Martin Pretl (4:0).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:2
30:00
24:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Matěj Berthold, asistoval #7 Martin Pretl (3:0).
21:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #32 Tomáš Podubecký bez asistence (2:0).
20:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #29 Vít Sobek (1:0).