3:1
3:1
- : -

Crazy girls FBC Liberec - FBC Kutná Hora 7:3
10. Dominika Plichtová, 31. Karolína Nováková, 32. Petra Müllerová, 36. Dominika Plichtová, 41. Pavla Bárková, 50. Aneta Voříšková, 59. Karolína Nováková - 10. Sabina Labudová, 36. Denisa Drahokoupilová, 42. Lucie Spěváčková; rozhodčí: Miroslav Hnídek - Marek Pohunek; vyloučení: 0 + Kristýna Rondošová 5:1 + Martin Němec OS; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 25 - Lucie Petráková 32; po třetinách: 1:1, 3:1, 3:1;
Komentář domácích Rondoš Vojtěch (Trenér):
Kvalitní utkání s velkým množství šancí. Divákům se muselo líbit. Nás dlouho trápila koncovka. Nevyhnuli jsme se slabším minutkám, ale ty silnější naštěští převážily a tak bereme zaslouženě tři body.
Komentář hostů Chalupa Josef (Trenér):
Vědeli jsme s kým máme tu čest a stanovili jsme si před zápasem určité cíle. Chtěl bych pochválit svůj tým za jejich plnění a srdnatost, se kterou k zápasu přistoupili. Naším největším problémem byly neproměněné šance. Dále bych chtěl vyzdvihnout výkon brankářky Petrákové a premiéru Barči Forštové. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 12:5
60:00
58:36
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #9 Markéta Valešová (7:3).
49:09
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #50 Aneta Voříšková, asistoval #86 Kateřina Novotná (6:3).
42:59
Vyloučen hráč #16 Kristýna Rondošová družstva Crazy girls FBC Liberec na 5 minut za hrubost.
42:59
Vyloučen hráč #31 Nikola Šimůnková družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nesportovní chování.
42:59
Vyloučen vedoucí Martin Němec družstva FBC Kutná Hora - osobní trest.
42:59
Dramatická situace na hřišti vyústila v pětiminutový trest Rondošové a dvouminutový trest za nesportovní chování pro trenéra hostí
42:59
Trenér hostí byl odeslán na tribunu
41:11
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Lucie Spěváčková bez asistence (5:3).
41:10
Spěváčková potrestala chybu Liberce gólem po samostatném úniku
40:28
Po gólu Bárkové jsme mohli vidět originální oslavu v podání Voříškové, Novotné a Bárkové
40:27
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #22 Pavla Bárková, asistoval #13 Markéta Rumlová (5:2).
35:58
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #21 Denisa Drahokoupilová, asistoval #33 Sabina Labudová (4:2).
35:17
Hostí napadají ve třech za libereckou vránou
35:16
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #17 Dominika Plichtová, asistoval #19 Aneta Foffová (4:1).
35:14
Přesný backhand Plichtové končí v bráně
33:40
Ašenbrennerová blokuje střelu domácích
31:39
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Petra Müllerová, asistoval #44 Markéta Žbánková (3:1).
31:38
Péťa střílí, davy šílí
31:11
Mullerová bojuje o míček jako o život
30:37
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #17 Dominika Plichtová (2:1).
09:42
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #17 Dominika Plichtová bez asistence (1:1).
09:42
Plichtová si přeběhla celé hřiště a vystřelila do víka
09:41
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Sabina Labudová, asistoval #12 Melánie Dubská (0:1).