2:2
4:1
- : -

FBC Kutná Hora - TJ Sokol Nové Strašecí 9:4
2. Natálie Beranová, 4. Barbora Forštová, 5. Natálie Trpišovská, 23. Barbora Blahníková, 24. Štěpánka Helclová, 25. Natálie Trpišovská, 28. Natálie Trpišovská, 32. Natálie Beranová, 33. Natálie Beranová - 11. Blanka Horská, 17. Kateřina Bünterová, 23. Kateřina Bünterová, 33. Kateřina Bünterová; rozhodčí: Ondřej Otáhal - Jakub Procházka; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Simona Jelínková ? - Nikola Nosková ?; po třetinách: 3:1, 2:2, 4:1;
36:00
32:32
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Kateřina Bünterová, asistoval #6 Klára Bačkovská (9:4).
32:31
Vyloučen hráč #9 Natálie Trpišovská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
32:24
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Natálie Beranová bez asistence (9:3).
31:41
Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
31:41
27:32
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #9 Natálie Trpišovská bez asistence (7:3).
24:32
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #9 Natálie Trpišovská, asistoval #5 Barbora Forštová (6:3).
24:00
24:00
23:57
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Štěpánka Helclová, asistoval #9 Natálie Trpišovská (5:3).
22:21
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Barbora Blahníková, asistoval #15 Štěpánka Helclová (4:3).
22:09
21:15
Vyloučen hráč #5 Barbora Forštová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
16:04
12:00
12:00
10:58
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #18 Blanka Horská, asistoval #2 Adéla Skořepová (3:1).
09:41
Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil #7 Natálie Beranová.
04:48
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #9 Natálie Trpišovská, asistoval #6 Barbora Blahníková (3:0).
03:37
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Barbora Forštová, asistoval #10 Dominika Němcová (2:0).
01:19
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Natálie Beranová, asistoval #10 Dominika Němcová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Otáhal a Jakub Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Nikola Nosková; hráči v poli: Adéla Skořepová, Klára Bačkovská, Leontýna Káralová, Kateřina Bünterová, Natálie Lavičková