2:1
3:1
- : -

Florbal Ústí - TEXAS LONGHORNS 6:3
4. Natálie Neumanová, 27. Adéla Kubíková, 38. Vendula Štolbová, 42. Vendula Štolbová, 49. Natálie Neumanová, 60. Lucie Zavadilová - 4. Jana Pavlicová, 32. Andrea Plavcová, 53. Miroslava Nováková; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Martina Zajícová 29 - Anežka Bakočová 38; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:1;
Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér):
Také dnes jsme se mohli opřít o velmi kvalitní výkon golmanky. Naším hlavním taktickým prvkem se stává chuťově pestrý dvousložkový koktejl. Občas je to sice spíš na ionťák, ale to se snad časem poddá. Děkuji jako vždy skvělým fanouškům a soupeři přeji mnoho zdaru do zbytku sezony.
Komentář hostů Škvor Daniel (Trenér):
Komentář trenéra hostů Dana Škvora: Dneska diametrálně odlišný výkon oproti včerejšímu zápasu. Myslím, že jsme s těžším a momentálně sebevědomějším Ústím dokázaly dlouho držet krok. Bohužel nás zlomil gól v naší přesilovce. V reprepauze potrénujeme a budeme lepší. Snad nás virus nezastaví, jinak bych zase musel popřát hezké svátky. Díky všem za zápas a Ondro, budeme lepší!
60:00
Střely ve 3. části: 13:9
60:00
59:55
Timeout Florbal Ústí
59:55
Vyloučen hráč #8 Kateřina Kubištová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
59:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Lucie Zavadilová, asistoval #7 Markéta Kociánová (6:3).
55:33
Hostí jsou nyní více na míčku
53:20
Zajícová suprově zaskočila
52:38
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #9 Miroslava Nováková, asistoval #6 Eliška Škvorová (5:3).
52:32
Texas velmi agresivně napadá
51:54
Timeout TEXAS LONGHORNS
51:54
Vyloučen hráč #18 Ema Mlatečková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
50:53
Šímová zabránila Vesecký gólu
50:10
Zajícová super!
48:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #87 Natálie Neumanová, asistoval #5 Eliška Poláková (5:2).
46:08
Longhorns jsou zcela gresivní
44:35
Vyloučen hráč #33 Jana Pavlicová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Vendula Štolbová bez asistence (4:2).
41:14
Vyloučen hráč #38 Barbora Gabrielová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:10
40:00
37:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Vendula Štolbová, asistoval #8 Lucie Zavadilová (3:2).
31:24
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #98 Andrea Plavcová, asistoval #96 Natalie Vesecká (2:2).
31:03
Vesecká běhá jako tryskomyš
28:09
Raková měla se Štolbovou srážku u mantinelu. Hostující hráčka leží na zemi a klopýtá na střídačku
26:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková, asistoval #10 Vendula Štolbová (2:1).
14:35
Koukám, že trenér domácích poslal Mrázovou na hřiště a jen co tam vlezla, tak cloní gólmanku
14:00
Mečířová je dnes ve formě. Můžem od ní vidět samou kličku nebo střelu
13:34
Ústí drží Texas pod tlakem
11:02
Vyloučen hráč #33 Jana Pavlicová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za hra rukou.
10:39
Co Vám budu povídat, je to pěkná sekanice, především od hostujícího týmu
10:23
Kocianová výtečně!!
09:16
Zajícová si vyjela z brány, tudíž zabránila samostatnému úniku na bránu Pavlicové
05:34
Koukám, že v ústecké obraně se nachází moje nejoblíbenější duo Mlatečková se Zavadilovou.
Jejich sehranost a přemýšlení ve hře je naprosto stejné
05:13
Mečířová s Polákovou jsou hezky sehrané
04:37
Hra je velice vyrovnaná
03:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #87 Natálie Neumanová, asistoval #27 Adéla Kubíková (1:1).
03:29
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová, asistoval #76 Petra Budská (0:1).