1:1
0:3
- : -

SK Dvojka Praha - Předvýběr.CZ Florbal MB White 1:4
9. Eduard Skrbek - 7. Simon Menke, 14. Simon Menke, 14. Daniel Stuchlík, 23. Jáchym Ondráček; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Ondřej Bekešský; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Otakar Janoušek 6 - Josef Lochman 4; po třetinách: 1:1, 0:3;
26:00
Střely ve 2. části: 2:6
26:00
22:06
Timeout SK Dvojka Praha
22:06
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #88 Jáchym Ondráček, asistoval #27 Filip Repš (1:4).
15:19
Vyloučen hráč #26 Kryštof Vlasta družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za špatné střídání.
13:59
Vyloučen hráč #27 Filip Repš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
13:41
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #70 Daniel Stuchlík, asistoval #64 David Karan (1:3).
13:33
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #97 Simon Menke, asistoval #13 Denis Josef Horák (1:2).
13:00
13:00
Střely v 1. části: 3:4
13:00
08:04
Branku družstva SK Dvojka Praha vstřelil #71 Eduard Skrbek, asistoval #68 Filip Šimek (1:1).
06:22
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Nechutný a Ondřej Bekešský.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB White: brankář: Josef Lochman; hráči v poli: Marek Dlask, Marek Rösler, Jáchym Ondráček, Denis Josef Horák, Jiří Stránský