3:2
3:1
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Banes Florbal Soběslav 8:6
4. Aneta Weissová, 20. Nela Havlínová, 21. Lenka Svobodová, 22. Tereza Šalátová, 24. Lenka Svobodová, 52. Nela Havlínová, 52. Veronika Kundertová, 53. Karolína Slavíková - 1. Monika Hrnečková, 8. Markéta Kabešová, 9. Monika Hrnečková, 29. Markéta Kabešová, 37. Klára Svobodová, 54. Monika Hrnečková; rozhodčí: Tomáš Novák - Marcel Zelenka; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Tereza Kalousová 18 - Pavlína Kozáková 25; po třetinách: 2:3, 3:2, 3:1;
Komentář domácích Všetula Vadim (Trenér):
Stejné jako včera, naprosto. Dokonce i ta 9 vteřina tu byla, jako před 14 dny. Jak když zažíváte dvojté deja vu. Rozdíl byl jen v soupeři a že jsem nakonec opravdu něco roztřískal a to propisku v mikině. Snad mi tam nevytekl inkoust...vytekl :-(. Soupeř byl velmi oslaben, ale statečně bojoval a my jsme zase začali hrát až od 2. periody, což nás mohlo stát zápas. Díky a snad se za 3 týdny uvidíme, když ne tak hezké svátky a levnější benzín, energie a světový mír.
Komentář hostů Kubátová Adéla (Vedoucí):
O výsledku dnešního utkání rozhodla šťastnější koncovka soupeře. Děkuji holkám za předvedený výkon a soupeři za utkání.
53:39
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #13 Markéta Kabešová (8:6).
52:16
Timeout Banes Florbal Soběslav
52:16
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková bez asistence (8:5).
52:04
Kabešová dává tělo Arazimové, která přeskakuje mantinel
51:38
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #11 Veronika Kundertová, asistoval #78 Tereza Šalátová (7:5).
51:11
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #41 Nela Havlínová, asistoval #28 Lenka Svobodová (6:5).
50:03
Weissová před hostující bránkou hledá pod nohama míček
47:54
Vyloučen hráč #44 Amálie Šťastná družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hra rukou.
46:34
Šťastná blokuje Havlinovou aby nemohla projít přes mantinel
45:03
Litvínov i přes oslabení tlačí Soběslav na svojí polovinou
44:40
Vyloučen hráč #78 Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:36
Havlínová chtěla nahrát Šalátové na střelu ale její přihrávka byla zblokována protihráčkou
37:24
Litvínov stáhl Soběslav na svou polovinu
36:58
Weissová střílí přímo nad branku
36:27
Vlastní branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #26 Klára Svobodová (5:5).
29:32
Vyloučen hráč #63 Anna Rumlová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
29:26
Rumlová pronásleduje Šťastnou na mantinelu
28:28
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová, asistoval #22 Adéla Kubátová (5:4).
24:30
Kalousová zalehává míček a tím zabrňuje gólu
24:15
Svobodová K. blokuje střelu soběslavské hráčky
23:26
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #28 Lenka Svobodová, asistoval #33 Karolína Slavíková (5:3).
22:50
Kabešová naběhla na domácí branku a střílí na Kalousovou ale ta míček vyráží
21:42
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová, asistoval #28 Lenka Svobodová (4:3).
21:09
prekérní situace před brankou litvínova
20:20
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #28 Lenka Svobodová, asistoval #41 Nela Havlínová (3:3).
19:29
Vyloučen hráč #18 Petra Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.