2:0
1:2
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Florbal Chomutov 5:4
3. Laura Vytrhlíková, 19. Natálie Janouchová, 24. Karolína Slavíková, 27. Karolína Slavíková, 51. Laura Vytrhlíková - 6. Eliška Šidlochová, 12. Veronika Bímová, 43. Petra Malecká, 56. Barbora Suková; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 118; zásahy brankářů: Aneta Švátorová 20 - Lucie Brandejská 28; po třetinách: 2:2, 2:0, 1:2;
Komentář domácích Všetula Vadim (Trenér):
Derby jak má být, i když soupeř mi přišel nějaký unavený. Kdybychom dali vše, co jsme měli ve 2. třetině, tak bylo už rozhodnuto. Bohužel zase to naše prokletí, kdy nás postihla 3 zranění, takže závěr byl na krev. Pletli jsme nohama, naštěstí i díky brankařce jsme z toho uháčkovali výhru. Z naší strany taktický koncert. Díky.Teď si dát večerní koulovačku, postavit sněhuláka...a uspat syna. Díky holky i diváci. Díky i soupeři.
Komentář hostů Hýsek Martin (Trenér):
Z naší strany, hrůzostrašných 40 min. když jsme nebyli vůbec ve hře. do 3. třetiny jsme dali vše, ale bouhužel to nestačilo. Díky soupeři za utkání
60:00
Střely ve 3. části: 10:7
60:00
59:51
Vyloučen hráč #77 Laura Vytrhlíková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
55:30
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #9 Barbora Suková, asistoval #6 Eliška Šidlochová (5:4).
55:28
Chomutov začal jít do hry víc ostře
53:57
Suková dostala možnost vystřelit z první na Švátorovou ale branku mine
52:43
Šalátová dostala přihrávku od Kundertové ale Brandejská byla rychlejší a už vyčkávala u tyčky
51:40
Brandejská měla super výhled a tak Slavíkové střelu čape
50:54
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #41 Nela Havlínová (5:3).
44:41
Prosná z otočky poslala přímou přihrávku Kundertové na střed a ta hned toho využívá a střílí
43:47
Netušilová byla skřípnutá na mantinelu protihráčkou
42:50
Tenhle zápas jsou zatím solidní derby
42:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #17 Petra Malecká, asistoval #69 Markéta Bártová (4:3).
41:36
Šalatová teď dost nepříjemně letěla po mantinelu bokem
40:02
Vyloučen hráč #68 Monika Netušilová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
37:15
Suková ze standardky střílí ihned na Švátorovou ale ta má před krásnou krásný rozhled
34:01
Domácí využívají přesilové hry a snaží se neustále střílet na Brandejskou
32:40
Vyloučen hráč #20 Veronika Bímová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
32:01
Litvínov utahuje svojí přesilovou formací víc na stranu hostujících
30:31
Vyloučen hráč #20 Veronika Bímová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za držení.
30:27
Rumlová nadhazuje míček přes polovinu
28:41
Vytrhlíková nahrála přímou přihrávku Slavíkové K. a ta hned střílí na bránu ale ta pouze cinkla
26:42
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #41 Nela Havlínová (4:2).
23:23
Malecká vybíhá sprintem na domácí branku a v běhu posílá přihrávku Tóthové. která je již zblokována Litvínovskou obranou
18:37
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #19 Natálie Janouchová bez asistence (2:2).
18:14
Vytrhlíková na standardce s Pechánkovou u branky hostujících zkouší hned střelu ale mimo
15:37
Rumlová zaváží míček zpět na svojí polovinu
14:06
Vytrhíková vyjela sama na Brandejskou ale ta její střel vidí
13:41
Havlínová s Weissovou vybíhájí proti standardce chomutova a tak zabraňují střele na bránu
11:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Veronika Bímová, asistoval #97 Simona Chodurová (1:2).
11:47
Brandejská viděla dobře střelu a tak vyráží míček za bránu
10:13
Švátorová dobře vyrazila střelu rukou a skočila hned ke druhé tyčce aby zarazila případné dorážce
09:05
Tóthová kličkuje za Litvínovskou bránou a vyhlíží svém spoluhráčky
07:19
Malecká se lepí na Kundertovou ze zadu na mantinelu
06:26
Vaníčková přebíra kontrolu nad míčkem a vyhledává volný místo kudy ho vyvede pryč ze své poloviny
05:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Eliška Šidlochová, asistoval #16 Jitka Tóthová (1:1).
04:04
Chodurová ze standardky příhrává Sukové ale míček jí sjíždí po florbalce takže bez zakončení
03:02
Havlínová vyhledává na hostujcíí polovině místo kudy se může protíhnout aby se dostala ke střele
02:24
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (1:0).
01:48
Vytrhlíková chtěla využít přihrávky od spoluhráček jenže obrana chomutova byla rychlejší
01:03
Schoberová nadhazuje míček přes půlku hřiště na domácí polovinu
00:01
Úvodní buly vyhrál hostující tým
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Lucie Brandejská; hráči v poli: Eliška Šidlochová, Valérie Tejčková, Jitka Tóthová, Veronika Bímová, Petra Malecká
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Aneta Švátorová; hráči v poli: Tereza Vaníčková, Jana Arazimová, Tereza Šalátová, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková