3:2
1:0
- : -

Kanonýři Kladno - Prague Tigers 5:4
9. Michal Dvořák, 25. Martin Čermák, 28. Petr Burgr, 29. Hynek Holakovský, 39. Martin Procházka - 11. Tomáš Jirička, 15. Slavomír Trepera, 19. Tomáš Jirička, 26. Adam Gere; rozhodčí: Šimon Dubský - Lukáš Tomášek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 27 - Šimon Hladký 19; po třetinách: 1:2, 3:2, 1:0;
45:00
Střely ve 3. části: 5:10
45:00
43:56
Timeout Prague Tigers
41:01
Vyloučen hráč #80 Štěpán Vlček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za zdržování hry.
38:24
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #56 Martin Procházka, asistoval #33 Tobiáš Volf (5:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:9
30:00
28:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #4 Hynek Holakovský, asistoval #81 Martin Čermák (4:4).
27:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #60 Petr Burgr, asistoval #82 Dominik Horák (3:4).
26:00
Vyloučen hráč #21 Matyáš Kallup družstva Prague Tigers na 2 minuty za zdržování hry.
25:14
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #22 Adam Gere, asistoval #85 Simon Ščasný (2:4).
24:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #60 Petr Burgr (2:3).
22:49
Timeout Kanonýři Kladno
18:25
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Tomáš Jirička bez asistence (1:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:12
15:00
14:58
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera, asistoval #22 Adam Gere (1:2).
10:32
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Tomáš Jirička, asistoval #97 Robert Málek (1:1).
08:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #37 Michal Dvořák, asistoval #81 Martin Čermák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Dubský a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Šimon Hladký; hráči v poli: Radek Šach, Tomáš Jirička, Josef Renda, Robert Málek, Adam Jánský
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Lukáš Hekl; hráči v poli: Michal Dvořák, Dominik Horák, Petr Burgr, Martin Čermák, Hynek Holakovský