4:1
3:2
- : -

Panthers Praha C - FbŠ Bohemians B 10:5
2. Vojtěch Zdrubecký, 4. Vojtěch Zdrubecký, 12. Vojtěch Zdrubecký, 16. Jakub Vycpálek, 19. Vojtěch Zdrubecký, 20. Jakub Petr, 24. Michael Petráň, 26. Matyáš Sabák, 28. Michael Petráň, 33. Jakub Petr - 5. František Zub, 11. Vojtěch Drahota, 24. Jan Ješetický, 26. Štěpán Pacal, 32. Maxmilián Bursík; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Vojtěch Prokop; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Radek Brych 13 - Vojtěch Knobloch 4, Svatopluk Kněžour 4; po třetinách: 3:2, 4:1, 3:2;
36:00
Střely ve 3. části: 6:5
36:00
33:29
Vyloučen hráč #19 Jakub Petr družstva Panthers Praha C na 2 minuty za sekání.
32:31
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #19 Jakub Petr, asistoval #64 Michael Petráň (10:5).
31:22
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #22 Maxmilián Bursík, asistoval #94 Patrick Smutný (9:5).
27:49
Vyloučen hráč #36 Matouš Michalko družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
27:22
Timeout Panthers Praha C
27:22
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (9:4).
25:31
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #24 Matyáš Sabák, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (8:4).
25:17
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #46 Štěpán Pacal, asistoval #42 Jakub Gavenda (7:4).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 6:7
24:00
23:58
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #80 Jan Ješetický, asistoval #94 Patrick Smutný (7:3).
23:37
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #64 Michael Petráň bez asistence (7:2).
20:17
Vyloučen hráč #19 Vojtěch Drahota družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:39
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #19 Jakub Petr, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (6:2).
18:11
Střídání brankáře. Nový brankář #23 Svatopluk Kněžour družstva FbŠ Bohemians B
18:10
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #64 Michael Petráň (5:2).
15:56
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #50 Jakub Vycpálek bez asistence (4:2).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 6:6
12:00
11:22
10:04
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #19 Vojtěch Drahota, asistoval #94 Patrick Smutný (2:2).
04:25
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #48 František Zub bez asistence (2:1).
03:50
01:00
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #19 Jakub Petr (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Samuel Uhliarik a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Vojtěch Knobloch; hráči v poli: Matouš Michalko, Vojtěch Drahota, Jan Ješetický, Patrick Smutný, Vojtěch Procházka
00:00
Line-up domácích Panthers Praha C: brankář: Radek Brych; hráči v poli: Matyáš Sabák, Michael Petráň, Vojtěch Zdrubecký, David Pech, Jakub Petr