3:1
1:4
- : -

FBC TJ Draci Lanškroun - FBC LETOHRAD Orel Orlice B 4:7
18. Michal Kuklík, 24. Michal Kuklík, 29. Kristián Bříza, 37. Dominik Morávek - 6. David Matyáš, 15. Tomáš Faltus, 19. Petr Doleček, 37. Jakub Doleček, 42. David Derka, 44. Štěpán Appl, 45. Jakub Doleček; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Pavel Studený 26 - Roman Doleček 22; po třetinách: 0:2, 3:1, 1:4;
Komentář domácích Knápek Vojtěch (Trenér):
Trenér děkuje týmu Letohrad za velice pěkné a vyrovnané utkání, pro nás škoda závěru.
Komentář hostů Adamec Petr (Trenér):
Děkujeme Lanškrounu za dnešní utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 8:11
45:00
44:42
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #88 Jakub Doleček, asistoval #32 Matouš Poláček (4:7).
44:42
Hráč domácích číslo 4 dal takovou ránu, že mu praskla a uletěla čepel, bohužel před bránou domácích nikdo jiný nebyl.
43:21
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #7 Štěpán Appl, asistoval #92 David Derka (4:6).
42:58
Vyloučen hráč #16 Filip Brůna družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za bránění ve hře.
41:51
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #92 David Derka, asistoval #95 Jiří Doleček (4:5).
40:23
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice B
40:23
Vyloučen hráč #88 Jakub Dzurik družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:57
Střela hráče Letohradu končí těsně pod tyčkou v síti Lanškrouna.
36:45
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #88 Jakub Doleček, asistoval #17 Jakub Rajnštajn (4:4).
36:00
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #6 Dominik Morávek, asistoval #86 Pavel Kadrnožka (4:3).
35:55
Střela hráče Letohradu číslo 10 končí za mantinelem, chtíč po gólu je velká, vidíme velice vyrovnané utkání.
34:01
Gólman Letohradu maskou vyráží střelu hráče číslo 55 Draků.
33:00
Domácí hráč číslo 16 předvedl krásný kolotoč na hřišti.
30:05
Za pokřiku hráčů domácích tu máme poslední třetinu prvního zápasu.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:11
30:00
28:21
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #3 Kristián Bříza, asistoval #4 Filip Mačát (3:3).
28:06
Hráč Letohradu naběhl do brankáře domácích, který se statečně zvedá ze země a pokračuje.
27:56
Vidíme krásnou hru na obou stranách, kluci jdou do všeho naplno, zápal je vidět na obou stranách.
27:48
Vyloučen hráč #17 Jakub Rajnštajn družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání.
26:01
Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B neproměnil #92 David Derka.
26:01
Za nešťastné sekání následuje trestné střílení na branku domácích, kterou neproměňuje hráč Letoradu číslo 92.
25:40
Další krásný zákrok domácího brankáře, dnes se mu daří.
25:10
Venku máme krásnou zimu, ovšem ta je i zde na hale u stolku pořadatelů.
24:17
Štěstí na naší straně, míček nepřešel brankovou čáru.
23:26
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #55 Martin Řehák (2:3).
23:23
Po rozehrávce před bránou Letohradu vidíme pěknou spolupráci domácích, míček končí v síti Letohradu.
23:20
Krásná střela domácího hráče číslo 55, kterou vyráží gólman Letohradu.
22:20
Nádherný zákrok domácího brankáře, který vychytal střelu z první, výborně.
20:53
Vyloučen hráč #23 Jan Šťastný družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za bránění ve hře.
19:40
Hráč Draků Michal Kuklík šel sám na bránu, gólman Letohradu však úspěšně vychytal.
18:54
Čudla po zemi hráčů Letohradu a máme tu další gól.
18:53
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #10 Petr Doleček, asistoval #32 Matouš Poláček (1:3).
17:45
Krásná spolupráce hračů Lanškrouna před brankou vyústila v první gól druhé třetiny.
17:44
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #3 Kristián Bříza (1:2).
14:55
Hráč Letohrad šel sám na brankaře Draků, který krásně vyráží poslední střelu dnešní třetiny.
14:17
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #38 Tomáš Faltus, asistoval #95 Jiří Doleček (0:2).
12:25
Letohrad nedává nic zadarmo, trenér je plně motivuje.
11:50
Lanškroun tlačí na gól, kluci jsou zapálení, dupou do toho naplno.
10:48
Gólman Draků má dnes skvělou formu, jsou vidět pěkné zákroky.
10:18
Hráč Lanškrouna Filip Brůna padá za mantinel, težce se zvedá, za potlesku odkulhává na střídačku.
09:29
Střela hráče Letohradu končí za mantinelem.
07:17
Nebezpečná situace před bránou Draků, strhla se měla, gólman nemohl míček pořádně chytit.
05:19
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #97 David Matyáš, asistoval #95 Jiří Doleček (0:1).
05:19
Brankář Draků měl špatný výhled na střelu, po které následoval první gól dnešního dne.
04:30
Po vysoké holi hráče Letohradu následovala střela kapitána Draků, ovšem bezúspěšně.
02:22
Po špatné přihrávce mezi kolegy týmu Lanškroun zvoní tyč branky, nebezpečná situace.
01:31
I přes přísná covidová opatření se oba týmy sešli v hojném počtu.
00:33
Za mohutného pokřiku obou týmů začíná dnešní utkání pořádané lanškrounskými Draky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice B: brankář: Ondřej Novotný; hráči v poli: Štěpán Appl, Jiří Doleček, Petr Doleček, David Derka, Jakub Rajnštajn
00:00
Line-up domácích FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Pavel Studený; hráči v poli: Martin Řehák, Filip Mačát, Kristián Bříza, Michal Kuklík, Filip Brůna