1:0
3:1
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice B - Marilan Pardubice 9:3
3. Štěpán Appl, 5. David Lauterbach, 7. David Matyáš, 14. Petr Doleček, 14. Jakub Rajnštajn, 19. David Matyáš, 31. Jiří Doleček, 41. David Derka, 45. Petr Doleček - 6. Martin Janeček, 10. Martin Janeček, 43. Martin Janeček; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Ondřej Novotný 29 - Roman Charvát 31; po třetinách: 5:2, 1:0, 3:1;
45:00
Střely ve 3. části: 16:11
45:00
44:48
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #10 Petr Doleček, asistoval #43 Jonáš Malý (9:3).
44:46
Doufejme poslední korekce stavu. Letohrad zvyšuje na konečných 9:3
42:12
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #74 Martin Janeček bez asistence (8:3).
42:12
Pěkný gól v podání hráče hostí č.74 výběh před brankářem a bekhendem uklízí pod golmana.
40:45
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #92 David Derka, asistoval #10 Petr Doleček (8:2).
39:53
Během psání předchozích příspěvku se na hřišti odehrála zajímavá situace. Hráč domaích č.97 sám před prázdnou bránu netrefuje!!! Hříšník!!
39:21
Míčke před bránou a hráč domácích č. 97 opět zkouší zamést míček do brány. Bohužel se mu to tentokrát nedaří.
38:01
Jirka Doleček na nezvyklém místě stíní golmanovi
36:49
Vyloučen hráč #18 Petr Makrlík družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za sekání.
36:49
Máme tu vyloučení týmu hostí, uvidíme zda padne nějaký gól.
36:11
Na vyloučených hráčích je cítit chuť hrát!!! Už stojí u mantilu připraveni naskočit na hrací plochu.
36:01
Rojící se přečíslení týmu domácích skončilo na polovině.
34:14
Vyloučen hráč #7 Štěpán Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za nesportovní chování.
34:14
Sprosté slovo.Sprosté slovo, a je z toho vyloučení na obou stranách.
31:15
Tým hostí: Nahrávka vzduchem přes střed týmu kde seběhl spoluhráč, střela zprvní bekhendem pouze do golmana.
30:17
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #95 Jiří Doleček, asistoval #10 Petr Doleček (7:2).
27:54
Vyloučen hráč #23 Jakub Janeba družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:45
Bekhend forhend střela nic.
25:20
Již delší domu se hraje "jen tak" sem tam nějaká šance, ale koukat se na hru nedá.
23:30
Jirka Doleček na půlce natahuje!!!!! Střílí!!!! Ale pouze do golmana.
19:25
Hráč č. 10 domácícho týmu nechává botu za sebou. Sebral ji! A šel střídat!
18:45
Jakub Doleče utíká téměř přes celé hřiště a snaží se vsítit branku. Nicméně trefuje pouze břevno.
18:08
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #97 David Matyáš, asistoval #32 Matouš Poláček (6:2).
18:08
Hráč hostí 92 opět zameté míček do soupeřovy branky. Jako by mu v tomto zápase bylo souzeno pouze zametat.
17:40
Obránce domácích č.88 s otáčí kolem soupeře a získáva děrovaný míček.
16:50
Během přesilové hry je tým hostí více méně bez šancí. Jakákoliv střeala je blokována domácím týmem.
14:59
Vyloučen hráč #10 Petr Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za blokování hokejky.
13:53
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #17 Jakub Rajnštajn, asistoval #95 Jiří Doleček (5:2).
13:12
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #10 Petr Doleček, asistoval #95 Jiří Doleček (4:2).
13:12
Vyloučen hráč #4 Michal Takács družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
09:22
06:45
jeden z rozhodčích upadl za mantinel a chytá se za pravé koleno, ale stále píská hodně atraktivní utkání
06:29
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #97 David Matyáš, asistoval #88 Jakub Doleček (3:1).
06:29
hostující brankář obdržel nebezpečný hit na kotník
05:34
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #74 Martin Janeček, asistoval #4 Michal Takács (2:1).
05:34
hostující hráč s číslem 74 předvedl krasný kolotoč a snižuje na 1:2
04:50
domací brankář vytáhl luxusní střelu z poloviny hřiště
04:00
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #91 David Lauterbach, asistoval #87 Jiří Toman (2:0).
04:00
domácí mužstvo se ujímá dvou brankového vedení
02:45
hosté se snaží najít klíč k zakončení
02:12
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #7 Štěpán Appl, asistoval #32 Matouš Poláček (1:0).