4:0
2:2
- : -

ŽSK Třemošnice - 1. FBC Polička 8:3
7. Miloš Němec, 8. Matěj Dvořáček, 18. Lukáš Horák, 19. Matěj Dvořáček, 21. Miloš Němec, 27. Marian Kušenič, 33. Marian Kušenič, 37. Matěj Dvořáček - 4. František Slovák, 32. Martin Kohl, 44. Ondřej Tulis; rozhodčí: Martin Korunka - Ondřej Vašátko; vyloučení: 3:5; využití: 3:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jakub Drozen 19 - Petr Tomša 17; po třetinách: 2:1, 4:0, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 7:5
45:00
44:35
Vyloučen hráč #7 Marian Kušenič družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
43:39
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #22 Ondřej Tulis, asistoval #15 Martin Schauer (8:3).
38:34
Vyloučen hráč #99 David Zahradník družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za sekání.
36:28
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #10 Matěj Dvořáček, asistoval #17 Lukáš Horák (8:2).
36:01
Vyloučen hráč #7 Milan Sokol družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za hrubost.
32:07
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #7 Marian Kušenič, asistoval #17 Lukáš Horák (7:2).
31:00
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #8 Martin Kohl, asistoval #15 Martin Schauer (6:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:9
30:00
28:53
Vyloučen hráč #10 Matěj Dvořáček družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
27:34
26:56
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #7 Marian Kušenič, asistoval #77 Miloslav Klepač (6:1).
25:17
Vyloučen hráč #15 Martin Schauer družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za hrubost.
23:57
Vyloučen hráč #33 Zdeněk Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
20:04
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #14 Miloš Němec, asistoval #17 Lukáš Horák (5:1).
18:47
18:26
17:32
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #17 Lukáš Horák, asistoval #14 Miloš Němec (3:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:8
15:00
07:11
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #10 Matěj Dvořáček, asistoval #3 Daniel Novák (2:1).
06:14
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #14 Miloš Němec, asistoval #7 Marian Kušenič (1:1).
03:10
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #17 František Slovák, asistoval #15 Martin Schauer (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Korunka a Ondřej Vašátko.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC Polička:
00:00
Line-up domácích ŽSK Třemošnice: brankář: Jakub Drozen; hráči v poli: Marian Kušenič, Miloš Němec, Zdeněk Petr, Miloslav Klepač, Lukáš Horák