1:3
3:0
- : -

Florbal Ústí B - FBC Vipers Most 6:4
7. Jan Samuel Polák, 13. Filip Král, 24. Jan Samuel Polák, 34. Kryštof Vojtěch Karas, 37. Jan Samuel Polák, 41. Filip Král - 14. Matěj Zoubek, 16. Jan Červenka, 16. Vojtěch Vorlíček, 23. Karel Bednář; rozhodčí: Martin Procházka - Daniel Castrillo; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Václav Jelínek 23 - Jakub Alfery 20; po třetinách: 2:1, 1:3, 3:0;
45:00
Střely ve 3. části: 13:12
45:00
41:49
Timeout FBC Vipers Most
40:40
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Filip Král, asistoval #28 Štěpán Krupica (6:4).
36:41
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #61 Jan Samuel Polák z trestného střílení (5:4).
35:18
Vyloučen hráč #5 Ondřej Sklenář družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
33:06
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #57 Kryštof Vojtěch Karas, asistoval #30 Samuel Sturm (4:4).
32:42
Vyloučen hráč #86 Jiří Horák družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:8
30:00
26:58
Vyloučen hráč #84 Ondřej Svoboda družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hra na zemi.
23:48
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #61 Jan Samuel Polák, asistoval #10 Filip Král (3:4).
22:20
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #11 Karel Bednář, asistoval #70 Jan Braniš (2:4).
15:52
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #8 Vojtěch Vorlíček, asistoval #32 Michal Varšáni (2:3).
15:22
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #41 Jan Červenka, asistoval #19 Filip Jirásek (2:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:7
15:00
13:22
Vyloučen hráč #76 Michal Šantora družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za blokování hokejky.
13:15
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #9 Matěj Zoubek, asistoval #8 Vojtěch Vorlíček (2:1).
12:43
Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil #30 Samuel Sturm.
12:01
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Filip Král, asistoval #69 Maximilian Michael Schulze (2:0).
06:10
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #61 Jan Samuel Polák, asistoval #57 Kryštof Vojtěch Karas (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Procházka a Daniel Castrillo.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most: brankář: Jakub Alfery; hráči v poli: Jiří Horák, Filip Jirásek, Jan Braniš, Jakub Čekel, Karel Bednář