4:0
1:1
- : -

SOKOLI Pardubice B - FBK Kobra Tatran Hostinné 7:2
1. Vít Votruba, 12. Sebastian Ševeček, 16. Adham El Walily, 20. Ondřej Vávra, 23. Vojtěch Král, 25. Jan Kodaj, 44. Radovan Vokál - 5. David Weishaupt, 40. Hynek Nývlt; rozhodčí: Milan Sokol - Jakub Skála; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Daniel Paar 13 - Petr Dorotík 23; po třetinách: 2:1, 4:0, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 11:5
45:00
44:42
Vyloučen hráč #4 Jakub Novotný družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
43:41
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #49 Radovan Vokál, asistoval #98 Matyáš Oliva (7:2).
43:30
Vyloučen hráč #94 Jakub Skalický družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za špatné střídání.
41:22
Vyloučen hráč #20 Vilém Zábranský družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
39:07
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #81 Hynek Nývlt bez asistence (6:2).
39:07
Gól přímo z rozehrávky je příjemným překvapením od Hostinného, Nývlt s chirurgickou přesností trefuje volný prostor mezi brankářem a brankou
29:55
Hostinné ještě mají šanci po standartní situaci. Odražený balón ale končí mimo branku
24:06
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #33 Jan Kodaj, asistoval #60 Michal Jeřáb (6:1).
22:09
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #37 Vojtěch Král, asistoval #98 Matyáš Oliva (5:1).
22:00
Kodiakovu dorážku likviduje Dorotík. Oba brankáři převádějí dobré výkony
21:00
Hostinné teď pěkně tlačí, vypadá to jakoby našli odpověd na hru Pardubic
19:48
Vávra raketou přes 13 hráčů ze 47,5 metru střílí neomylně.
19:43
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #36 Ondřej Vávra, asistoval #78 David Kabrhel (4:1).
18:50
Hra je teď nahoru a dolu
18:20
Kapitán a miláček davů Ondřej Vávra musí po pěkné, avšak zablokované střele z půlky odvracet hrozbu Hostinného
16:00
Pardubice hrají na hřišti šachy. Promyšlenou hru kazí Kabrhel tzv. Kábovkou (Kábovka= nahrávka protihráči přímo na hokejku)
15:39
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #3 Adham El Walily, asistoval #49 Radovan Vokál (3:1).
11:34
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #60 Michal Jeřáb (2:1).
11:34
Ševeček s Jeřábem předvádějí, že byli dobrým rozhodnutím pro draft. Oba jsou totiž dorostenci
07:15
Jeřáb upravuje mušku, tentokrát střelu vyráží hostující brankář
06:30
Výskok od Vokála před brankou zastavuje pardubický útok
05:30
Ševečkova střela končí v prvním bloku, následný folowup od Jeřába končí za brankou
04:17
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #66 David Weishaupt, asistoval #11 Martin Pikora (1:1).
04:17
Krásná střela od mantinelu končí za zády domácího brankáře
03:00
2 breaky obou týmů končí bezúspěšně
00:14
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #38 Vít Votruba, asistoval #36 Ondřej Vávra (1:0).
00:14
Zdravíme všechny fanoušky našeho milovaného flóča. Ani jsem nestihl napsat úvod a už tu máme první branku domácích. Hra je ve vysokém tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Sokol a Jakub Skála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: Jakub Novotný, Trung Le, Martin Pikora, Vilém Zábranský, Hynek Nývlt
00:00
Line-up domácích SOKOLI Pardubice B: brankář: Daniel Paar; hráči v poli: Vojtěch Král, Sebastian Ševeček, Radovan Vokál, Matyáš Oliva, Michal Jeřáb