1:1
3:2
- : -

KM automatik FBK Jičín B - FbC Sokol Předměřice n/L 7:3
1. Martin Petrgál, 10. Vojtěch Plecháč, 10. Vladimír Brendl, 22. Miroslav Grund, 31. Daniel Valenta, 33. Vojtěch Plecháč, 42. Vojtěch Plecháč - 26. Lukáš Dohnal, 36. Libor Souček, 43. Petr Hubáček; rozhodčí: Filip Ryant - David Richter; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Kraušner 22 - Michal Souček 20; po třetinách: 3:0, 1:1, 3:2;
45:00
Střely ve 3. části: 10:9
45:00
42:53
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #22 Petr Hubáček, asistoval #44 Vojtěch Koudela (7:3).
42:04
Vyloučen hráč #31 Vojtěch Plecháč družstva KM automatik FBK Jičín B na 2 minuty za sekání.
41:16
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #31 Vojtěch Plecháč, asistoval #14 Vladimír Brendl (7:2).
38:18
Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
35:42
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #99 Libor Souček, asistoval #11 Štěpán Fojtík (6:2).
32:35
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #31 Vojtěch Plecháč, asistoval #29 Daniel Valenta (6:1).
30:33
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #29 Daniel Valenta, asistoval #9 Martin Petrgál (5:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:10
30:00
25:03
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #23 Lukáš Dohnal, asistoval #10 Ondřej Martinec (4:1).
21:53
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #68 Miroslav Grund, asistoval #9 Martin Petrgál (4:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:6
15:00
09:51
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #14 Vladimír Brendl, asistoval #31 Vojtěch Plecháč (3:0).
09:15
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #31 Vojtěch Plecháč, asistoval #9 Martin Petrgál (2:0).
01:51
Vyloučen hráč #14 Vladimír Brendl družstva KM automatik FBK Jičín B na 2 minuty za špatné střídání.
00:51
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #9 Martin Petrgál, asistoval #68 Miroslav Grund (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Ryant a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Michal Souček; hráči v poli: Jan Bláha, Jakub Draštík, Libor Souček, Petr Hlušička, Jan Šťásek
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín B: brankář: Matěj Kraušner; hráči v poli: Daniel Valenta, Marcel Jeřábek, Martin Petrgál, Tomáš Typlt, Miroslav Grund