3:3
0:2
- : -

TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B - FBK Kobra Tatran Hostinné 3:7
17. Petr Kotlář, 21. Petr Kotlář, 26. Petr Kotlář - 4. Lukáš Turek, 8. Lukáš Turek, 18. Matěj Máslo, 19. Michal Novák, 21. Lukáš Turek, 37. Jakub Valenta, 45. Denis Horák; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 4:7; využití: 2:2; zásahy brankářů: Matěj Urban 20 - Matyáš Klázar 14; po třetinách: 0:2, 3:3, 0:2;
45:00
Střely ve 3. části: 5:11
45:00
44:38
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #6 Denis Horák bez asistence (3:7).
40:48
Timeout TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
36:25
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #3 Jakub Valenta bez asistence (3:6).
35:25
Vyloučen hráč #4 Jakub Novotný družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
31:17
Vyloučen hráč #6 Denis Horák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:7
30:00
27:26
Vyloučen hráč #69 Michal Novák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
25:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #69 Petr Kotlář bez asistence (3:5).
20:47
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #88 Lukáš Turek, asistoval #4 Jakub Novotný (2:5).
20:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #69 Petr Kotlář, asistoval #96 Miloš Sehnoutka (2:4).
20:04
19:30
Vyloučen hráč #5 Matěj Máslo družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:33
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #69 Michal Novák z trestného střílení (1:4).
17:16
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #5 Matěj Máslo bez asistence (1:3).
14:41
Vyloučen hráč #88 Lukáš Turek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
13:59
Vyloučen hráč #28 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za blokování hokejky.
07:48
06:04
Vyloučen hráč #13 Matěj Sehnoutka družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za blokování hokejky.
03:32
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #88 Lukáš Turek, asistoval #69 Michal Novák (0:1).
02:55
Vyloučen hráč #16 Jakub Kučera družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za špatné střídání.
02:22
Vyloučen hráč #69 Petr Kotlář družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Křepelák a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Matyáš Klázar; hráči v poli: Jakub Novotný, Vilém Zábranský, Jakub Valenta, Matěj Máslo, David Nossek