0:0
- : -
SK Dubí

SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK - SK Dubí 0:3
2. Eva Jonášová, 13. Adam Kraus, 20. Eva Jonášová; rozhodčí: Matyáš Drobný - Jakub Lukeš; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Daniel Koucký ? - Lukáš Koubek ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:0;
29:59
A je konec ! Trenér z Litvínova ještě komentuje s rozhodčím faul vysokou holí , ale už nic nevyřeší. Mějte se pěkně a AHOOOJ !
23:50
Litvínov sype na branku hostů jednu střelu za druhou ale Koubek stále nepřekonán.
23:12
Vyloučen hráč #28 Radek Rozlílek družstva SK Dubí na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely ve 2. části: 6:7
20:00
19:59
Branku družstva SK Dubí vstřelil #8 Eva Jonášová, asistoval #10 Vítek Blahout (0:3).
18:19
Vyloučen hráč #51 Jakub Zlata družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK na 2 minuty za vysoká hokejka.
18:19
Litvívov hraje podruhé oslabení a trenér zkouší argumentovat tentokrát neúspěšně.
12:18
Branku družstva SK Dubí vstřelil #98 Adam Kraus bez asistence (0:2).
12:18
Adam Kraus zvyšuje střelou z půlky na 0:2
11:25
Vyloučen hráč #98 Václav Bringler družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK na 2 minuty za vysoká hokejka.
10:00
10:00
Střely v 1. části: 5:6
10:00
08:00
Zápas zatím probíhá ve vysokém tempu, oba týmy hrajou aktivně. Branky ale nepadají.
01:01
Branku družstva SK Dubí vstřelil #8 Eva Jonášová bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matyáš Drobný a Jakub Lukeš.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Dubí: brankář: Lukáš Koubek; hráči v poli: Sofie Kneiflová, Markéta Sedlecká, Eva Jonášová, Radek Rozlílek, Vítek Blahout