2:0
0:9
- : -

FbC Sokol Předměřice n/L - SOKOLI Pardubice 2:9
1. Filip Macek, 10. Filip Macek - 15. Jan Benda, 16. Tomáš Hrubý, 20. Ondřej Prášek, 22. Matěj Švadlenka, 22. Michal Černohorský, 23. Jan Benda, 24. Adam Černý, 24. Matěj Švadlenka, 25. Ondřej Prášek; rozhodčí: Šárka Pšeničková - Kateřina Heblíková; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Antonín Mareš ? - Vít Pomajzl ?; po třetinách: 2:0, 0:9;
28:00
24:51
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #70 Ondřej Prášek, asistoval #19 Matěj Švadlenka (2:9).
23:35
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #19 Matěj Švadlenka, asistoval #40 Vojta Čapek (2:8).
23:13
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #23 Martin Hrubeš (2:7).
22:38
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #95 Jan Benda, asistoval #19 Matěj Švadlenka (2:6).
21:45
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Michal Černohorský, asistoval #79 Tomáš Hrubý (2:5).
21:20
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #19 Matěj Švadlenka, asistoval #95 Jan Benda (2:4).
20:23
Michalička Lukáš (Sokol Předměřice) trefil ze samostatného úniku pouze levou tyčku
19:49
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #70 Ondřej Prášek, asistoval #42 Vít Pomajzl (2:3).
18:32
Filip Červ (Sokoli Pardubice) vyslal na bránu za tento zápas již svou několikátou střelu, ale opět mimo.
15:27
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #79 Tomáš Hrubý, asistoval #33 Filip Červ (2:2).
15:27
Pardubice se dvěma rychlými góly dostávají do zápasu. Konečně už dokázali trefit branku.
14:52
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #95 Jan Benda bez asistence (2:1).
14:00
14:00
09:15
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #13 Filip Macek bez asistence (2:0).
03:10
Vyloučen hráč #33 Filip Červ družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
00:47
Vyloučen hráč #33 Filip Červ družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
00:12
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #13 Filip Macek, asistoval #71 Šimon Havlík (1:0).