4:3
4:0
- : -

FTC Vysoké Mýto - TJ Sokol Jaroměř 9:7
7. Jakub Hrdina, 16. Matěj Prokop, 18. Matěj Tošovský, 19. Jozef Kandráč, 23. Matěj Prokop, 38. Jakub Hrdina, 41. Lukáš Rolenec, 41. Zdeněk Kyndl, 45. David Špaček - 4. Jan Jiran, 5. Jiří Hrobský, 7. Patrik Adámek, 15. Jiří Hrobský, 20. Adam Průša, 22. Miroslav Nepraš, 30. Patrik Adámek; rozhodčí: Martin Korunka - Matěj Kourek; vyloučení: 6:5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Petr Bartáček 21 - Vojtěch Fof 18; po třetinách: 1:4, 4:3, 4:0;
Komentář domácích Kyndl Zdeněk (Trenér):
Děkujeme soupeři za zápas v koncovce jsme zabojovali a celí zapas otočili...
Komentář hostů Kyška Jiří (Trenér):
Utkání plné zvratů, soubojů. Jsem rád, že jsme v oslabené sestavě vstřelili sedm branek. Děkuji soupeři za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 8:4
45:00
44:58
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 David Špaček bez asistence (9:7).
43:58
Vyloučen hráč #12 Lukáš Rolenec družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
43:58
Vyloučen hráč #6 Adam Průša družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
43:13
Timeout FTC Vysoké Mýto
43:13
Vyloučen hráč #10 Zdeněk Kyndl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
40:45
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Zdeněk Kyndl, asistoval #12 Lukáš Rolenec (8:7).
40:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #12 Lukáš Rolenec, asistoval #10 Zdeněk Kyndl (7:7).
38:12
Vyloučen hráč #8 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
37:32
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Jakub Hrdina, asistoval #8 Matěj Prokop (6:7).
33:56
Vyloučen hráč #15 Jan Jiran družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:9
30:00
29:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #18 Patrik Adámek bez asistence (5:7).
26:07
Vyloučen hráč #11 Matěj Tošovský družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:90
Krásný zákrok domácího brankáře který vychytal tutofku Jaroměře
24:06
Vyloučen hráč #3 Tadeáš Adámek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
22:45
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Matěj Prokop bez asistence (5:6).
21:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš bez asistence (4:6).
19:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #6 Adam Průša z trestného střílení (4:5).
19:04
Hned v prvním zápase uvidíme tresné střílení pro hostující tým Jaroměř
18:02
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Jozef Kandráč, asistoval #13 Erik Šigut (4:4).
17:19
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Matěj Tošovský, asistoval #23 David Špaček (3:4).
16:46
Vyloučen hráč #16 Jiří Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
15:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Matěj Prokop bez asistence (2:4).
15:34
Domáci využili první přesilovou hru branku vstřelil hráč s číslem 8 a stav je zatím v druhé třetině 2:4 pro Jaroměř
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:13
15:00
14:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Jiří Hrobský, asistoval #18 Patrik Adámek (1:4).
14:22
Vyloučen hráč #8 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:00
Probíhá nám poslední minuta první třetiny prvního zápasu
12:31
Vyloučen hráč #23 David Špaček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
12:31
Domácí hráč s číslem 23 David Špaček je opět na tresné lavici tentokrát za hrubost a Jaroměř má druhou přesilovou hru v zápase
11:50
Domáci přežili přesilovou hru a hrají opět v plném počtu

09:55
Hosté z Jaroměře si vyzkoušejí první přesilovou hru a zatím Mýto krásně vyhazuje
09:24
Vyloučen hráč #23 David Špaček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
09:15
Hra se  nám přiostřuje
06:58
06:53
04:51
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Jiří Hrobský, asistoval #8 Miroslav Nepraš (0:2).
03:43
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #6 Adam Průša (0:1).
03:43
A máme tu první gó zápasu ktrerý vstřelila Jaroměř a tak stav utkaní je 0:1
01:42
Do sestavy se vrátil hráč s číslem 23 David Špaček který se vrací po zranění kolene a doufáme že se mu dnes bude dařit v druhé lajně
00:42
Domácí hráč s číslem 10 teď byl v obrovské šanci kterou nepromněnil

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Korunka a Matěj Kourek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Vojtěch Fof; hráči v poli: Tereza Kyšková, Adam Klobučar, Patrik Adámek, Adam Průša, Jiří Hrobský
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Petr Bartáček; hráči v poli: Matyáš Tejkl, Lukáš Rolenec, Matěj Prokop, Zdeněk Kyndl, Jakub Hrdina