0:4
1:5
- : -

1. FBK Eagles Orlová B - Z.F.K. Petrovice B 2:13
8. Jakub Kubina, 35. Lukáš Louda - 7. Daniel Olšák, 8. Marek Cihelka, 11. Vítězslav Růžička, 12. Martin Schulhauser, 17. Jiří Mareš, 18. Marek Cihelka, 21. Martin Schulhauser, 24. Ondřej Firda, 30. Martin Schulhauser, 31. Jiří Mareš, 32. Martin Schulhauser, 34. Martin Schulhauser, 37. Ondřej Firda; rozhodčí: Jan Piško - Andrej Bílek; vyloučení: 1:4 + Daniel Olšák OS; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Siřinek ? - Pavel Kulla ?; po třetinách: 1:4, 0:4, 1:5;
39:00
36:28
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #15 Ondřej Firda, asistoval #1 Pavel Kulla (2:13).
34:49
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil #32 Lukáš Louda, asistoval #9 Daniel Beneš (2:12).
34:30
Vyloučen hráč #55 Ondřej Babiš družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2 minuty za blokování hokejky.
33:29
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #6 Jiří Mareš (1:12).
33:10
Vyloučen hráč #15 Ondřej Firda družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za blokování hokejky.
32:47
Vyloučen hráč #77 Marcel Lázók družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za špatné střídání.
31:21
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #15 Ondřej Firda (1:11).
30:21
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #88 Daniel Olšák (1:10).
29:46
26:00
26:00
23:51
22:52
Vyloučen hráč #32 Roman Ochodek družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
20:05
17:57
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #33 Marek Cihelka, asistoval #15 Ondřej Firda (1:6).
16:54
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #32 Roman Ochodek (1:5).
13:00
13:00
11:20
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #77 Marcel Lázók (1:4).
10:56
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #32 Roman Ochodek (1:3).
07:54
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil #71 Jakub Kubina, asistoval #15 Tomáš Přeček (1:2).
07:54
Vyloučen hráč #88 Daniel Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
07:54
Vyloučen hráč #88 Daniel Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B - osobní trest.
07:09
06:40
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #88 Daniel Olšák, asistoval #66 Michal Olšák (0:1).