7:0
1:2
- : -

Z.F.K. Petrovice B - TJ Slovan Havířov B  10:2
4. Martin Schulhauser, 7. Vítězslav Růžička, 15. Michal Olšák, 16. Karel Šamonil, 17. Martin Schulhauser, 18. Vítězslav Růžička, 20. Ondřej Firda, 22. Ondřej Firda, 26. Ondřej Firda, 32. Martin Schulhauser - 34. Tomáš Lepík, 35. Jakub Mrózek; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 5:4; využití: 2:2; zásahy brankářů: Pavel Kulla ? - Jakub Machů ?; po třetinách: 2:0, 7:0, 1:2;
39:00
38:57
Vyloučen hráč #44 Martin Schulhauser družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za hrubost.
37:57
Vyloučen hráč #88 Daniel Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
35:39
Vyloučen hráč #16 David Rada družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za sekání.
34:15
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #24 Jakub Mrózek, asistoval #39 Tomáš Lepík (10:2).
34:09
Vyloučen hráč #15 Ondřej Firda družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
33:50
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil #39 Tomáš Lepík, asistoval #24 Jakub Mrózek (10:1).
33:05
Vyloučen hráč #77 Marcel Lázók družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
31:17
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #15 Ondřej Firda (10:0).
29:23
Vyloučen hráč #8 Vít Morkes družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za sekání.
26:00
26:00
25:39
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #15 Ondřej Firda z trestného střílení (9:0).
24:48
Vyloučen hráč #66 Michal Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:10
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #15 Ondřej Firda, asistoval #32 Roman Ochodek (8:0).
19:35
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #15 Ondřej Firda bez asistence (7:0).
17:36
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička bez asistence (6:0).
16:10
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #32 Roman Ochodek (5:0).
15:36
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #71 Karel Šamonil, asistoval #6 Jiří Mareš (4:0).
14:35
Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov B neproměnil #88 Nicolas Orlovský.
14:25
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #66 Michal Olšák, asistoval #86 Vítězslav Růžička (3:0).
14:21
Vyloučen hráč #88 Nicolas Orlovský družstva TJ Slovan Havířov B na 2 minuty za sekání.
13:00
13:00
11:53
06:39
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #71 Karel Šamonil (2:0).