1:1
3:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Black - BLACK ANGELS A 4:1
8. Jan Michalec, 22. Daniel Bruntz, 22. Daniel Havelka, 24. Matěj Miclík - 7. Michal Robek; rozhodčí: Jakub Tázler - Jan Paleček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Duban ? - Jakub Kreibich ?; po třetinách: 1:1, 3:0;
26:00
24:30
Vyloučen hráč #21 Sebastian Budín družstva BLACK ANGELS A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:30
Vyloučen hráč #77 Jan Michalec družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za nesportovní chování.
23:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #3 Matěj Miclík, asistoval #71 Jiří Miler (4:1).
21:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #24 Daniel Havelka bez asistence (3:1).
21:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #10 Daniel Bruntz, asistoval #77 Jan Michalec (2:1).
13:00
13:00
07:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #77 Jan Michalec, asistoval #57 Matěj Boček (1:1).
06:56
Branku družstva BLACK ANGELS A vstřelil #74 Michal Robek bez asistence (0:1).
02:57
Vyloučen hráč #86 Ondřej Bohatý družstva BLACK ANGELS A na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS A:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Jakub Duban; hráči v poli: Štěpán Michalec, Martin Hlušička, Matěj Kulíšek, Matěj Miclík, Jiří Miler